Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje u vezi farbanja?  (Posjeta: 690 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Pitanje u vezi farbanja?
« : 12 Studeni, 2008, 16:21:34 »
Ovak htio bi motor ofarbat u istu boju koja je sad na njemu sam  da je lakirana boja.Sadasnja boja na njemu je siva s efektom tak pise u papirima al ta boja nema lak dajte mi sad recite kak bi to bilo najbolje skinut i jel moram osmirglat sve te tri boje koje su bile na njemu prvo je bio zuti onda crveni i sad je sivi pa bi htio da to skinem i da se to ljepo ofaraba i onda gore lak ..ima koje sredstvo neka tekucina da netrebam simrglat ta sva tri sloja il bas moram smirglin pa udri???help
!!!LoL!!!

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Pitanje u vezi farbanja?
« Odgovori #1 : 12 Studeni, 2008, 16:26:26 »
Pa uzmes neki grublji vodobrusni, dok skines te slojeve, i onda fini vodobrusni i rokaj.

Sta se tice sredstava za dizanje boje, ja to na svojim plastikama nikad nebih radio. ;) Bolje izgubit sat vremena vise i bit siguran da nece bit gubitaka kasnije za boju koja dođe. Ja imao neugodna iskustva sa svojim plastikama samo zato jer je u boji bilo nitra koji ju je topio te je bijela boja postajala žuta cak i kroz špric kit.

;)
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pitanje u vezi farbanja?
« Odgovori #2 : 12 Studeni, 2008, 17:09:05 »
frend je imo ofarban runner ( na serijsku boju je bila bijela ) i kad je on htio bojat..skinio je samo prvi sloj..i onda špricgitovo...pa mu se diglo..tako da...najbolje skini sve do plastike...

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Odg: Pitanje u vezi farbanja?
« Odgovori #3 : 12 Studeni, 2008, 18:06:29 »
fala puno...skuzio sam mislim da cu onda ipak smirglin i deri...thx jos jedanput
!!!LoL!!!