Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spustanje glave na sp-u??  (Posjeta: 9170 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Spustanje glave na sp-u??
« Odgovori #60 : 07 Studeni, 2008, 15:54:57 »
Veka.. ovo je zajebancija....    Daj ajde Dhorvat.. nemoj da jos spustim glavu pa ces onda vidjet....  i kupio sam malossi i polini nalju... vidjet ces kad to stavim....

Ma znam zato oni smjeskici .

Nego ovo za replicu da moze konkurirati sp_u jel to stvarno ili zezancija?



ne da moze konkurirat nego ga unisti bar je bilo tak kaj se tice mog skutera.Za druge skutere sa mhr replicom nemogu garantirat jel neznam.al sp180 je samo brzi u spici za 10km mozda. :toothy9:
« Zadnja izmjena: 07 Studeni, 2008, 15:56:57 2TDottore »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Spustanje glave na sp-u??
« Odgovori #61 : 07 Studeni, 2008, 17:08:32 »
ne da moze konkurirat nego ga unisti bar je bilo tak kaj se tice mog skutera.Za druge skutere sa mhr replicom nemogu garantirat jel neznam.al sp180 je samo brzi u spici za 10km mozda. :toothy9:

Hoćeš reć da za druge ne garantiraš jer ti je replica bila savršeno poštelana...  :drunken_smilie:

Tak si trebal reć...   :icon_thumright:

Gle, kolko god je trenutni dottoreov setup slabiji od mojeg gusa, kevlarov remen mu je star prek 3 godine, uži je za milimetar od minimuma, još uvijek ima jači start od 0-30 od mene! Ne zato jer je bolje poštelan nego je LAGAN!

Stalker i on zajedno imaju manje od 160 kila, a u ono vrijeme još je i on malo lakši bio, normalno da je sa replicom to bila brutala a motor je bil poštelan odlično!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: