Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Sto bi moglo biti?

aa
0 (0%)
??
2 (100%)

Ukupno Glasova: 2

Autor Tema: jet force 50  (Posjeta: 1010 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roxae

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Years
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
jet force 50
« : 21 Listopad, 2023, 13:40:13 »
Pozz, radi se o jet force 50 skuteru swapan na carb. Dakle motor pali na zub i radi na leru sve normalno, ali cim ja dodam gas motor lovi do pola gasa i cim ja dam njemu pun gas motor kao da pocne trokirat  ali ne gasi se nego kao da ono malo bi malo nebi krenuo. Skinuo sam svjecicu i bila je mokra i kao da je smeda bila na vrhu. Pa me sad zanima jel motor dobiva previse goriva ili premalo.Takoder sam iglicu dignuo na skroz gornji zubac i skroz donji oboje sam probao ali  ista situacija kad sam digao skroz gore na zadnji zubac mozda je kao bilo malo bolje ali nista.Na motoru se takoder nalazi leo vince tt auspuh pa me zanima dali ima on veze nesto s tim. Mozda treba veca ili manja dizna?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17020
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: jet force 50
« Odgovori #1 : 22 Listopad, 2023, 09:52:59 »
Napisano ti je vec u drugim temama koje si otvarao da je taj skuter hrpa zmetanog cuda i da samo onaj ko ga je swapal moze ti pomoci ili iskusni mehanicar koji se bavi sa skuterima.
Nije to kravama jesti dati. Treba prvo ustanoviti jel uopce sve dihta i zasto je tebi smjesa presiromasna, ako sve dihta jetforce ima prebogatu smjesu na rezoni jer je serijski airbox jako zatvoren.
Tako da ti preostaje ili sam poceti svaki milimetar pregledavati ili nosi tude kupljene glavobolje nekome ko zna da slozi.

« Zadnja izmjena: 22 Listopad, 2023, 11:22:01 JogFromYamaha »

Offline roxae

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Years
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
Odg: jet force 50
« Odgovori #2 : 22 Listopad, 2023, 11:57:20 »
Ok, hvala. Mislim da izmedu airboxa i ferge vuce malo zrak jer je ona gumica koja sjeda na ferg malo strgana pa ne sjedne 100% kako treba.