Društveni kutak > Susreti, putovanja, putopisi..

1600 km po Istri i Kvarneru u 15 dana | Gilera Runner SP 50

(1/4) > >>

Yield:
Prije par godina iz zezancije probah na Runneru 50 otic do frenda u Pulu na par dana ( usput i u Mons na cevape ) . Cilj je bilo proci preko Ucke, jer su rekli da me inace nece doc pokupit kad mi skuter krepa. Podjebavanja prije puta su bila svakodnevna :)))

Na kraju se tih par dana ( ne mislim na putovanje do Pule ) pretvorilo u 20 dana avanture, te 1600km predenih po Istri i Kvarneru. Jedno od najboljih putovanja i zajebancije ikad.

Runner odradio sve bez problema. Lagano po staroj cesti, oko 70kmh ( nizbrdo 90!!! )....stanes pojest/popit nesto ili okinut fotku svaka 2 sata i za samo 10-11 sati si u Puli! Udobnije nego kad na XSR-u odem do ducana.

Nije sve u velicini .... kubikaze. Bitno je imat dobar kofer ili privjesak za kljuceve od skutera :)

Evo video, a mozete kliknuti like i subscribe :) Thx!

Poggiali:
Najs !! :)  :headbang: :headbang:

Yield:

--- Citat: Poggiali - 17 Srpanj, 2023, 13:45:07 ---Najs !! :)  :headbang: :headbang:

--- Kraj citata ---
Thx :)

dario007:
Slike, video, montaža za svaku pohvalu, a za iskustvo znam jer sam i sam prošao par takvih putovanja, a bilo je da se u danu pola tvojih kilometara napravilo sa skuterom.

Corector:
Predobro! Konacno prava tema, ovakvih je u godini svega par na prste jedne ruke Bore pilara! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Sta rec, uzitak! Bit cu kratak, 50ccm ima posebnu draz, i ostavlja najjace dojmove. :headbang:
S ovim si cinom poklopio barem 60% ekipe s motorima, a bolje bi im bilo da su na 50ccm.


Inace, 50ccm su vecinom neudobni za duzi put. Primjerice, taj Runner ima neudoban sic, uz malo prilagodbe ne mora biti tako. (Modifikacija ili gel dodatak + meksi straznji amort).

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju