Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Facebook grupa: Život na skuteru  (Posjeta: 2146 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7017
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Facebook grupa: Život na skuteru
« : 05 Svibanj, 2023, 21:35:40 »
Evo da malo izreklamiram grupu. Nas nekolicina sa ovog foruma vodimo ovu grupu nekoliko godina, pa Vas ovim putem pozivam da se pridružite i stavite neke slike vaših projekata, radova ,vožnji, a isto tako i poneka pitanja koja vas interesiraju u vezi servisa, dijelova ili kvarova koje imate.

Također ovdje možete dati prijedloge i savjete kako unaprijediti grupu koja sad broji preko 2600 članova.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Facebook grupa: Život na skuteru
« Odgovori #1 : 21 Lipanj, 2023, 15:44:52 »
Cast grupi, ali jako je lijepo biti izvan grupe. :toothy10:
Iskrena sucut onima sto imaju odaziv na neku novost unutar minute.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Facebook grupa: Život na skuteru
« Odgovori #2 : 31 Srpanj, 2023, 08:03:27 »
Kratki osvrt na Tunis posto mi je najava ostala u grupi.

Zanimljivo, kako su mi neki koji nisu bili, sugerirali da cu izgorjeti sredinom lipnja u Tunisu. Prva stvar, pa nisam bas od juce, iskustvo gradi covjeka htio ti to ili ne. Mogu reci da imam ppcetno umjereno iskustvo i nakupilo se dobrih 400 000km staza :happy3: Ponovno nisu bili u pravu, pogotovo jer sam slusao dojmove iz prve ruke od ljudi koji su vec bili i hvala im na tome, bilo je 28 do 34*C bez vlage!
Gostoprimstvo, nema radikalizma, totalno drugi svijet i opusten nacin zivota, nepregledni maslenici, palme, olimpijski bazen u sred pustinje? Dojam je ipak drukciji.
540 eura 10 nocenja 4* u all inclusiveu s 4 bazena, neogranicen alkohol.  :elvis_gitara: Ljudi su jako fini i zrace toplinom, cijene su niske da te je sram biti steker posto u nekim zemljama moras paziti, ali i osjeti se sto su potkradani od imperijalista talijana te francuza! Svi znaju engleski! Gorivo je 6 centi po litri, primjerice, u Grckoj je bilo 2.1 euro na autoputu, a 1.9 lokalno, veliki sok!

Znam da sam nekima navukao dodatnu dozu jala, ali ublaziti cu to slikama koje slijede:

  :puska:



>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<