Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sve je teže tripnut  (Posjeta: 6078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zmajur

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 492
  • Spol: Muški
  • YearsYears
  • Mjesto: SantaFe
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • Moja Kaciga: XXL
  • MojSetup: OEM
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #20 : 29 Lipanj, 2023, 13:53:59 »
Kod mene je 4+2 apartman 60e i to godinama, 6 i 9 mj su 50e... znaci sve je uključenio u cijenu...  :icon_thumright:

x9 i Nexus su bili uključeni? :laughing7:

Mene više zanima Paška Janjetina i sir.... :laughing6:

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2855
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #21 : 29 Lipanj, 2023, 16:03:35 »
vozila koje sam koristim privatno nikad ne rentam niti posuđujem
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007
Gilera Runner VXR 180/200 4t 2002

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #22 : 30 Lipanj, 2023, 13:32:11 »
Diste gazde i svi koji misle da imaju pilu, a ne znaju sta su tripersko standardi. Ppzdrav sa 3000-tog kilometra, ilitiga 1000km od Zagreba :D Evo me u maloj nevolji, al tripovat se mora. Krovac je naravno, nekvaliteta koja je odlicna za one koji se uopce ne voze  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 30 Lipanj, 2023, 13:33:56 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #23 : 02 Srpanj, 2023, 05:51:56 »
Jedva cekam da dodjem doma, pun mi je kufer voznje i voznje, glupost totalna. A lijepo su mi govorili oni sto se uopce ne voze, doduse ne uzimajuci u obzir svoje okove. :old:


Jedan mali osvrt na dijelic avanture. Probao sam gulas u kojem je i meso od medvjeda. Da ne bi bilo pohlepe i krivolova, necu nista komentirat. Lijepo je prosirovati horizonte, saslusati domacine i uklopiti se u tudju kulturu kad tripujes. Nema goreg kad si zatucan i ogranicen na svoje selo, ne kaze se bezveze seljacina. Jebiga, divljaci i zvijeri u nekim ih drzavama ima i previse. Kad pogledas malo internet, sve neki kurcevi dusebriznici koji zale medvjeda dok zive daleko od njih i otresaju ga lagano na drugu stranu u susjedovo dvoriste :drkdrk:. Bas mi se bljuje od takvih djubretara koji bi se instant pretvorili u najljuce sotone da im medvjed dodje kopat po smecu. Ista stvar kao s velikim katolicima. Kad dodjes na drugu stranu i popricas s ljudima, zaista postoji problem.

Dodjes samo tako i das mu bombon. :laughing7: Naravno, ovo je iz kampa na Ozrenu.



Ovaj trenutak ti popali sve moguce nagone za prezivljavanje. Kako bi reko Edo "stara otvaraj vrata". Odmah sam se sjetio kako mi je bilo lijepo u kuci kod staraca  :drkdrk:



Uf, vec sam poceo ici daleko. Uglavnom, najljepse je biti doma.


 
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2023, 05:54:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #24 : 07 Srpanj, 2023, 08:22:39 »
Znaci izbacen sam iz takta trenutno, al nedam se, to mi je vjetar za jos zesce i kvalitetnije tripovanje, motivacija na maxx. Pod kvalitetno ne mislim na danasnju zlouporabu tog termina gdje se prodaju lijepo upakirana g#vn#, nego ona istinska Pro++ kvaliteta.

100 eura noc u ovom ciganluku od supe, ilitiga sluzbeno fino receno, apartmana u Zadru. Jos kad vidim ove sirotinjske boje zidova kakve vise nemaju niti ruralne nerazvijene opcine Albanije, dodje mi da se izbljujem.





A vidi sta dobijes za 70€ bez cjenkanja i jos tripujes.







>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #25 : 07 Srpanj, 2023, 20:51:19 »
S extremno dinamicnog, u privatluk.





>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #26 : 07 Srpanj, 2023, 22:44:20 »
Po prvi put u zivotu da sam se usto i otiso. j#bote pa avionom odem negdje i platim sve jeftinije, bogovsku riblju platu resio
na Cipru proljetos. Ilitiga, tripnem ko isuis, sav put, bengu i na kraj riblju platu nadjem za manje. j#bo te elitluk.



Bogami ima ga i za 5%u20AC s par nekih mrvica extra



Po prvi put sam naucio prebrikat organizam da trosi zalihe masti. A kad se vratim, pravi se Tomahawk steak u cast spasenja.
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2023, 23:18:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2855
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #27 : 08 Srpanj, 2023, 09:30:09 »
Vidim da si mojim krajevima, pa ti tako i imam jednu preporuku...
Odu i crodux https://maps.app.goo.gl/CForChprS2KwzCjY7 eto lokacije, imaju jedan od bolesnijih restorana gdje sam imao svršavanje na hranu, a i toliko jeftinih da se zapitaš jesi u Zadru ili Albaniji.. a hrana... top, kvalitetna... preporučam  XXL Cheeseburger, kao i platu za jednu osobu... a i salate nisu loše, nego su top ..
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007
Gilera Runner VXR 180/200 4t 2002

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #28 : 08 Srpanj, 2023, 09:54:33 »
E salata me najvise zanima, posto sam probao nevidjeno dobre u nekim krajevima. Ovaj komercionalizam ne probavljam, to moras biti Englez ili stvarno glup da popusis. A u startu je presudilo zabijanje nosa u tudje tanjure gdje odma skuzis kakva je situacija, draze mi je to nego trpat ga nekome u dupe iz interesa. Stavio sam za primjer cevape i platu iako nisam doso na fast food, a vidis, da sam u Leskovcu (i jos nekim njihovim lokacijama), bogami platio bi cevape i platu po toj cijeni jer dalje od toga nema i da si doma radis.
Urnebes mi je baza za Zadar. :toothy9:

Inace, Albanija nije nesto sto se tice gurmanluka, losa je, nasao sam ja PRO++ oaze, i pokusavam svim silama da se takvo sto napravi u domacoj razini kad se utaborim.
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2023, 10:01:40 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline jony b.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: našice
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: IXS HX 1000 crn
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #29 : 08 Srpanj, 2023, 14:46:08 »
Plaža, s malim bazenčićem u Petrčanima, jučer se kupao tamo.... Danas idem pored jetova da mogu skakati sa onog zida....

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #30 : 08 Srpanj, 2023, 15:07:23 »
Sjedi 5.

Danas sam na drugoj lokaciji, i reko idem refleksno uzet zeni od usta pa po 73 busilicu u Lidl, ma reko treba nekad i ne gledat sebe i svoje individualne guste, barem tih par dana na moru. I pocastimo se malo i Jetom. j#bo mamu svoju, gazda francuz neki, al drzi sve pod nadzorom i kontrolom da to nisu istine. Nema pregovora ni dogovora. Bome ni lokalnim momcima nije drago, a ni jasno kako je francuz dobio koncesiju. Inace ih organski ne podnosim, jer kad takav povijesni okupator dodje, ni dobro.

Sta jes jest, Rvacki dio Jadrana je najcisci, borovina koja mirisi daje jedinstven ugodjaj. Jedino je bolesno skup, al dobro barem se sire horizonti na taj racun, i na srecu moze se uzivat jos vise ko hoce.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #31 : 08 Srpanj, 2023, 15:48:18 »
Odlicna vijest za one koji aktivno skupljaju smece. Ako sam ja kroz par sati, s totalno drugim prioritetima nasao zlatnu nausnicu i kutiju cigareta, di bi bio kraj nekome tko stalno zabada nos  svima i di stigne. Kutiju sam ja ostetio jer sam je slucajno.sutnuo pa sam cuo zvuk pune kutije.

« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2023, 15:50:02 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #32 : 08 Srpanj, 2023, 15:55:10 »
Odlicna vijest za one koji aktivno skupljaju smece. Ako sam ja kroz par sati, s totalno drugim prioritetima nasao zlatnu nausnicu i kutiju cigareta, di bi bio kraj nekome tko stalno zabada nos  svima i di stigne. Kutiju sam ja ostetio jer sam je slucajno.sutnuo pa sam cuo zvuk pune kutije.




Za amatera si jos super. Ima ekipe kaj plaze obilaze sa detektorom metala u potrazi za blagom (niej zajebancija)  :icon_biggrin:

Offline SCANIA R500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp50
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #33 : 08 Srpanj, 2023, 17:15:59 »
Odlicna vijest za one koji aktivno skupljaju smece. Ako sam ja kroz par sati, s totalno drugim prioritetima nasao zlatnu nausnicu i kutiju cigareta, di bi bio kraj nekome tko stalno zabada nos  svima i di stigne. Kutiju sam ja ostetio jer sam je slucajno.sutnuo pa sam cuo zvuk pune kutije.


  možda je ta minđa ispala nekoj sa đane...

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #34 : 08 Srpanj, 2023, 17:48:28 »
Po mirisu sam je i nasao :laughing7:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SCANIA R500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp50
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #35 : 08 Srpanj, 2023, 19:27:43 »
Po mirisu sam je i nasao :laughing7:
  aaa pošnjofal si mraleee :headbang:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #36 : 09 Srpanj, 2023, 13:14:34 »
Najvise volim najpametnije sto zive sa starcima, a ne znaju sta je triperluk i sloboda pro++, ova drumska mi je draza od morske, za sad. :toothy9:

Hijao sine, samo kad se smirim na 2 tocka  :drkdrk: :drkdrk: :drkdrk: kakvo stekiranje i prekomjerni kvadrati, kakvo nosenje u grob alata. :jerk:








>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sve je te%u017Ee tripnut
« Odgovori #37 : 09 Srpanj, 2023, 14:51:50 »
Bome posna je ova sezona, evo recimo sad i u Pakostanu mozes doc na rivu s vozilom bez problema, a prije koju godinu je to bilo nemoguce. Nema one guzve ni popunjenosti. Magistrala nema bas prometa, opcenito je posnije s obzirom kako HTZ prica.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #38 : 10 Srpanj, 2023, 12:28:46 »
Da vidiš kako su jahte u marinama privezane u Splitu jedna do druge, ko srdele. Konkretno, jedna koju ja održavam je sad 3 tjedna zavezana, u srcu sezone, to se u zadnjih 15 godina nikad nije dogodilo, koliko se ja muvam po marinama :icon_biggrin: Nema gostiju. Na hvarskoj rivi bi prijašnjih godina trebao rezervirati vez mjesecima unaprijed, sad samo dođeš bez najave i bude slobodnog mjesta.

Prijatelj vozi Uber već godinama, katastrofa, na kraju ove sezone prodaje auto. Zadnja 3 dana Ultre su ga dotukla, ništa bolje od ostalih dana u sezoni, a inače bi ljudi prijašnjih godina znali odvozit samo ta 3 dana dok traje Ultra i ništa više odradit u sezoni, koliko se to pljačkalo i uzimalo.

Onda slušaš na TV-u turističke zajednice i ministarstva turizma "sezona će biti bolja od rekordne 2019". Onda se malo zapitaš ko tu koga? :icon_scratch:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sve je teže tripnut
« Odgovori #39 : 10 Srpanj, 2023, 17:25:48 »
Onda slušaš na TV-u turističke zajednice i ministarstva turizma "sezona će biti bolja od rekordne 2019". Onda se malo zapitaš ko tu koga? :icon_scratch:

Svake godine je tako, ispada da ne mozes prosetat od guzve od Istre do Dubrovnika.