Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Beverly nece da krene na prvi gas  (Posjeta: 848 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ante92mo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Years
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
Piaggio Beverly nece da krene na prvi gas
« : 08 Siječanj, 2023, 17:57:05 »
Pozdrav svim forumasima, novi sam u svijetu skutera pa imam jednu nedoumicu. U 6. mjesecu kupio sa polovnjaka i bivsi vlasnik je rekao da je sve novo ubacio u njega, otvarao sam deklo i vidim da je sve novo. Vozio sam ga do 10. mjeseca i nikada nikakvih problema nisam imao, ali u 10. mjesecu desilo mi se, nakon prvog paljenja da kada prvi put stisnem gas, nece da krene isto kao da sam stisnuo kocnice do kraja i pokusao dati gas, tada pustim gas i ponovno dam gas i krene bez problema i cjeli dan ce biti sve OK. Opet kada ujtro krenem isto se dogodi.
Ne znam jeli nesto sa agregatom jer je ujtro hladno ili kocnica se ne popusti, jer je parkiran u dvoristu, a izlazim sa njim u rikverc tj spustam ga unatrag i naravno drzim kocnice da ne odletim  ;D

A drugo pitanje je kada se vozim nekih 60-70kmh, zvuk je normalan, ali kada prolazim npr pored zida zvuk se odbija i kao da cujem neko zveketanje iza kao neka zvonca ne znam kako bih to tocno opisao, a inace u voznji nikakvih problema nemam, vuce perfektno i ubrzava dobro, eto samo me te dvije stvari kopkaju.

Hvala unaprijed svima!

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4155
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Piaggio Beverly nece da krene na prvi gas
« Odgovori #1 : 09 Siječanj, 2023, 11:00:56 »
250 je IE ili karburator?

Pa ti vidi dok je na nogari jel se okrecu rukom kotaci :)

Zveckanje moze bit uglavnom iz auspuha jer sa vremenom se unutar njega pregrade syebu i zveckaju, a voli i osigurac zadnje osovine kotaca zveckati

Offline ante92mo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Years
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
Odg: Piaggio Beverly nece da krene na prvi gas
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2023, 11:38:58 »
Karburator je, i koliko sam uspio vidjeti, tocak se okrece dok, ali ugasen je ima 2 mjeseca. U zimskom je snu :happy3:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16948
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Piaggio Beverly nece da krene na prvi gas
« Odgovori #3 : 29 Siječanj, 2023, 10:05:25 »
vidi da ti se pakne od kuplunga nisu zacvikale od hrde ili od praha  pa se kuplung ne zeli razdvojiti da primi zvono