Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Struja na motoru!!!! POMOC  (Posjeta: 1203 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mirobd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: techgas
Struja na motoru!!!! POMOC
« : 04 Studeni, 2008, 17:25:56 »
Kod druga inace ima isti skuter ko ja suzuki katanu 50, ima problem sa strujem nece da mu puni akumulator, samim tim ne rade mu zmigavci i sirena. Regler nije jer smo ga skidali i motor nece na kurblu da upali bez njega. Nije ni osigurac na punjenju.. Mjerili smo istrumentom  + i - zice za punjenje baca samo oko 2-3 volta struje... E sad ima neki kondezator (keramiclki dug 6 cm a sirok 1 cm)ispod prednje maske kad smo ga skinuli ispucao je odozdo. mislim da pise 8  oma na njemu, da li se tu skuplja visak struje.. Sad da li je do toga ili.... Vozili kod elektricara za auto ni on ne zna sta moze biti... Pa sta moze bit?????

Offline mirobd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: techgas
Odg: Struja na motoru!!!! POMOC
« Odgovori #1 : 04 Studeni, 2008, 17:28:14 »
A KOD MENE NEMA TAJ KONDEZATOR.....

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Struja na motoru!!!! POMOC
« Odgovori #2 : 04 Studeni, 2008, 22:25:56 »
eto, našao si rješenje problema, to ti treba, na ditechu je mene to najebalo jer sam složio komplet struju i to nisam imao i onda sam po shemi struje skužio da fali i stavio i odtad sve radi
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka