Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Honda x8r 2000.  (Posjeta: 624 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hondax8r2000

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda x8r
Honda x8r 2000.
« : 14 Srpanj, 2021, 17:14:29 »
Pozdrav svima

Imam manjih tehiničkih problema na motoru... Kupio sam je pod pričom da je masina zaribala.. pogledao sam je malo boljr i shvatio da se samo glava otpustila te da je probila brtva glave.. tu sam malo poravnao glavu i cilindar kupio novu brtvu.. i upalila je.. u startu sam čuo da to nije zvuk motora od 50cc.. kad sam je probao shvatio sam da je nešto rađeno na njoj... Top performance cilindar i glava.. auspuh otvoren ali nije bas jako bučan.. filter zraka standard.. karburator original delorto 12mm i išla je neverovatnih 90 do 100 i imala je strašno jak start... Vozio sam je tako skoro 6 meseci i odjednom je počela gubiti snagu i zvečiti.. mislio sam da su samo karike.. dečko u trgovini dijelova mi je rekao da mi je boljr da odma kupim novi kit... Jer nema karike u prodaji... I odlučio sam se za mallosi sport kit glava i cilindar.. sa stranice >>>reklamiranje<<< hr..  stavio sam sve to na motor...zvuk je bio dosta drugačiji.. nije bas imao neke obrtaje i pljuvao mi je na karburator.. i jako je grijao auspuh i na leru.. a na punom gasu bi se usijao skroz... Oducio sam staviti cilindar do cilindra znači malossi sport vs top performance.. taj top performance je bio kraći za 5mm .. vratio sam taj top performance i vratio se stari zvuk.. ali opet iz nekog razloga ne ide u velike obrtajr kao prije.. kompresiju ima solidnu kao prvog dana.. jer je ostao malosijev klip.. e sad.. zanima me zašto mi pljuje na karburator.. i tehnički kako to moze kad mu lamelice služe da ne može povratiti gorivokroz karb..  i sad mi ide plafon nekih 70 sa rolnicama od 8 grama i opet kao da mi trebaju veće... Ako bi mi neko mogao reći neki setup za te cilindre... Od auspuha ,karburatora, varijatora i kvačila..  hvala svima unapred

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16949
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Honda x8r 2000.
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2021, 07:29:30 »
Vrati za pocetak i topov klip nutra koji je original za topov cilindar prije nego ti se sve razleti na komade.
A onda si pogledaj lamelice kad ti vec pljuje smjesu na fergazer.