Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: P:Đir po rakitju s e-kipom  (Posjeta: 59538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #140 : 30 Listopad, 2008, 21:55:25 »
Ekipa ja cu mozda doc s frendom na 180 sp, sutra cemo se jos dogovoriti :headbang: :headbang:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #141 : 30 Listopad, 2008, 22:32:08 »
Nisam jos.. evo sve slozio al imam jedan mali problemcic al to je rjeseno ujutro.....  Jel ima ko klizace za sp-a???  Jer se bojim da ih nece bit u servisu..???
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #142 : 31 Listopad, 2008, 08:10:01 »
..evo mene..dosao danas hehehe..jbmu..nisam mogao na komp pa bio na laptopu a sifru nisam znao...pa sam preko tjedna motor slago..volan i pripremao..i tako pomalo..i pobrusio si palac ( :(:(:(  ) neznam ni sam kako ..al dobro prst je citav..i sad polako zacijeljuje rana.. :frajer:
.. 180fxr ..ajde stavi popis..vidim da neki bi neki nebi...ajde da vidio...ja i sa potrganim prsotm ide.. :icon_thumright: :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #143 : 31 Listopad, 2008, 08:16:29 »
..evo mene..dosao danas hehehe..jbmu..nisam mogao na komp pa bio na laptopu a sifru nisam znao...pa sam preko tjedna motor slago..volan i pripremao..i tako pomalo..i pobrusio si palac ( :(:(:(  ) neznam ni sam kako ..al dobro prst je citav..i sad polako zacijeljuje rana.. :frajer:
.. 180fxr ..ajde stavi popis..vidim da neki bi neki nebi...ajde da vidio...ja i sa potrganim prsotm ide.. :icon_thumright: :icon_thumright:

aj dodji na msn ako si doma ;D
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #144 : 31 Listopad, 2008, 08:20:32 »
..evo mene..dosao danas hehehe..jbmu..nisam mogao na komp pa bio na laptopu a sifru nisam znao...pa sam preko tjedna motor slago..volan i pripremao..i tako pomalo..i pobrusio si palac ( :(:(:(  ) neznam ni sam kako ..al dobro prst je citav..i sad polako zacijeljuje rana.. :frajer:
.. 180fxr ..ajde stavi popis..vidim da neki bi neki nebi...ajde da vidio...ja i sa potrganim prsotm ide.. :icon_thumright: :icon_thumright:

aj dodji na msn ako si doma ;D
..jesam..od sad pa na dalje sam na kompu..haha
Frajer pere zube petardama ...

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #145 : 31 Listopad, 2008, 08:38:28 »
Nisam jos.. evo sve slozio al imam jedan mali problemcic al to je rjeseno ujutro.....  Jel ima ko klizace za sp-a???  Jer se bojim da ih nece bit u servisu..???
e ee lik daj sad ti meni ljepo napisi di se ide..ko ide..i di se nađemo..i kuda idemo..heheheh...nisam vodio evidencije pa neznam..hehe  :icon_scratch:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #146 : 31 Listopad, 2008, 18:20:22 »
Sve se ja bojim da nažalost otpadam , zvao sma majstora kaže sutra možda la nezna kad u kolkos ati tako da jbg , ako ne dođem zabavite se ,,  a bolje da složis ve kak spada to!
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #147 : 31 Listopad, 2008, 18:24:13 »
Sve se ja bojim da nažalost otpadam , zvao sma majstora kaže sutra možda la nezna kad u kolkos ati tako da jbg , ako ne dođem zabavite se ,,  a bolje da složis ve kak spada to!

...nije problem..samo ti to slozi kak spada nego da slozis i da te nesto sj***e..ima dana...  :icon_thumright: :headbang:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #148 : 31 Listopad, 2008, 18:30:19 »
Sve se ja bojim da nažalost otpadam , zvao sma majstora kaže sutra možda la nezna kad u kolkos ati tako da jbg , ako ne dođem zabavite se ,,  a bolje da složis ve kak spada to!

...nije problem..samo ti to slozi kak spada nego da slozis i da te nesto sj***e..ima dana...  :icon_thumright: :headbang:
Pa da , baš  to!A ide mi s elud sma vec kolko sma bez motora jedino ka posudim skut ili ak me nazove do onda...
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #149 : 31 Listopad, 2008, 18:37:43 »
NEEEEE!!!!!! Koja BANANA!

Nemogu it sutra!! Zaboravil sam jednu jako važnu stvar vezano uz to j#beno groblje! Poginul mi je prije godinu dana brat od ujne koji mi je prijatelj bil također i grobno mjesto mu je skroz gore kad se ide od Krapine prema Preseki, neznam kak se zove selo!

Sve skupa kad zbrojim, Samobor, Otruševec, Sv.Nedelja i Krapina, izgubim sve zajedno oko 4 sata!!!

Stara je rekla da nikak nemre to izorganizirat drukčije nego poslije ručka tak da prije pola 5 nema teoretske šanse da dođem!

I kaj je najgore... ja točim Aeroxa do čepa jedino i SAMO AKO se ide na neko dalje putovanje, zadnji puta na Zagorje tour i upravo sam došo s benzinske sa punim tankom, SPREMAN za sutra, kad se stara sjetila da je to nemoguće izvest ujutro!

 :violent1: :violent1: :violent1:

J#bemu i život i sve kad ja nemrem ić kud ja hoću i žal mi je ko pesu kaj nemrem sutra s vama! Ako SLUČAJNO budete negdi skupa svi zajedno kad ja dođem doma (ja vas obavezno nazovem, malagutija ili dottorea), dolazim k vama makar bili u Mađarskoj!

 :'( :'( :'( :'(
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #150 : 31 Listopad, 2008, 19:32:35 »
SP slozen... sve radi.... moram jos samo skinut auspuh jer sm zaboravio stavit dihtung :BangHead:... To cu sad kad se ohladi.....  Pa eto sad ko ide??????  Potpisite se i sutra u 13 h  kod Kingcrossa....  Bruno ja i ti se nademo kod zabe u 10 do 13, pa idemo po njih???????


Potpis onih koji idu:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
?????
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #151 : 31 Listopad, 2008, 19:38:31 »
Potpis onih koji idu:
1. Bruno 1990
2.
3.
4.
5.
6.
7.
 ??? ???
ps: nastavite popis :toothy3:
Frajer pere zube petardama ...

Offline skuterFan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Ki?matrans
  • MojSetup: ili ne
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #152 : 31 Listopad, 2008, 20:00:07 »
Bruno ja i ti se nademo kod zabe u 10 do 13, pa idemo po njih???????


jel on iz kustosije??
Evo makno sam sve slike... ; )

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #153 : 31 Listopad, 2008, 20:26:38 »
NEEEEE!!!!!! Koja BANANA!

Nemogu it sutra!! Zaboravil sam jednu jako važnu stvar vezano uz to j#beno groblje! Poginul mi je prije godinu dana brat od ujne koji mi je prijatelj bil također i grobno mjesto mu je skroz gore kad se ide od Krapine prema Preseki, neznam kak se zove selo!

Sve skupa kad zbrojim, Samobor, Otruševec, Sv.Nedelja i Krapina, izgubim sve zajedno oko 4 sata!!!

Stara je rekla da nikak nemre to izorganizirat drukčije nego poslije ručka tak da prije pola 5 nema teoretske šanse da dođem!

I kaj je najgore... ja točim Aeroxa do čepa jedino i SAMO AKO se ide na neko dalje putovanje, zadnji puta na Zagorje tour i upravo sam došo s benzinske sa punim tankom, SPREMAN za sutra, kad se stara sjetila da je to nemoguće izvest ujutro!

 :violent1: :violent1: :violent1:

J#bemu i život i sve kad ja nemrem ić kud ja hoću i žal mi je ko pesu kaj nemrem sutra s vama! Ako SLUČAJNO budete negdi skupa svi zajedno kad ja dođem doma (ja vas obavezno nazovem, malagutija ili dottorea), dolazim k vama makar bili u Mađarskoj!

 :'( :'( :'( :'(

meni jedna stvar nije bas jasna.ti ipak imas 22 godine i ak starcima kazes da neces ic jel ti se neda kak sam ja rekao svojima da nejdem na groblje to znaci da nejdes i nemaju se starci sta ljutit protiv tvoje odluka pa makar moro ic na groblje neznam kome.Nek oni idu sami u krapinu a ti obavi ovo blize.Ne brini nece ti brat od ujne nikaj zamjerit isto kak meni ni nece deda kome ja nejdem nego idu samo starci.To je moje razmisljanje a ti se ljuti sad kolko oces ali ipak mislim da sam u pravu.  :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #154 : 31 Listopad, 2008, 20:27:47 »
Potpis onih koji idu:


1. Bruno 1990
2. 2TDottore
3.
4.
5.
6.
7.
 ??? ???
ps: nastavite popis :toothy3:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #155 : 31 Listopad, 2008, 20:57:44 »
Potpis onih koji idu:


1. Bruno 1990
2. 2TDottore
3. Fic (sa frendom na motoru)
4.
5.
6.
7.
 ??? ???
ps: nastavite popis :toothy3:
[/quote]
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #156 : 31 Listopad, 2008, 21:46:47 »
Potpis onih koji idu:


1. Bruno 1990
2. 2TDottore
3. Fic (sa frendom na motoru)
4.malaguti f12 (cekam kod rotora u sv nedjelji)
5.
6.
7.
 ??? ???
ps: nastavite popis :toothy3:
[/quote]

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #157 : 01 Studeni, 2008, 01:20:23 »
Znaci 6 s ovim mojim frendom... Malaguti jel ti dolazi onaj frend???     Dottore potpuno si u pravu!!!

7 s Bruninim frendom s xt-om.. i jos ak oni njegovi dodu...

Ajde ak oce ic jos netko nek se javi ujutro....

MALAGUTI odg. na ovo pitanje i budi tam na rototru u 13 i 05-10.....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4112
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #158 : 01 Studeni, 2008, 03:21:52 »
aaa, koja sam ja budalaaa, reko mi dottore neki dan za jebeni meet, i ja zaboravio, skorz, i danas se bezveze vozikao sam i slupao svu bengu, pa idem se ubit  :sad1: :sad1: mamu mu j#bo, kak sam zaboravio grrrr

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: P:Đir po rakitju s e-kipom
« Odgovori #159 : 01 Studeni, 2008, 07:28:31 »
Decki moji kak stvari stoje mislim da nista od meeta.vani je vrijeme za ubit se.  :cigle: Necu jos nista rec sa stopostotnom sigurnoscu al sve se bojim da cemo morat prebacit na nedjelju ili na neki drugi dan jer nevjerujem da ce se to pocistit do 13h. :sad1: