Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bar  (Posjeta: 3467 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Bar
« : 13 Studeni, 2007, 22:16:19 »
Evo odlucio sam napraviti bar za moj skut jer mi se cini da cu jedino tako bez straha dizat na zadnji jer me nece prebacit i to i a mogu druge trikove radit....pa da vas pitam zna li netko kako to napraviti,ima li kakav laksi nacin i na sta se treba paziti i jos bolje ako ga netko prodaje nek se javi....skut je pezo.

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Bar
« Odgovori #1 : 14 Studeni, 2007, 18:14:07 »
Od kuda si? Ako si iz  ZG-a negdje onda dodi u Veliku Gorciu otici cemo kod Wayndera on radi barove.
http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?p=5114#5114
Malo skupo ali sta ces.
Yamaha-Spy

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bar
« Odgovori #2 : 14 Studeni, 2007, 20:08:06 »
Od kuda si? Ako si iz  ZG-a negdje onda dodi u Veliku Gorciu otici cemo kod Wayndera on radi barove.
http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?p=5114#5114
Malo skupo ali sta ces.
A jebiga nisam ja sam ovdje iz metkovica ali dodem nekad u zg ali necu prije 12.mjeseca a zuri mi se malo...jel znas kako mogu dodi do njega pa da recimo od nekoga posudi pezo samo da izracuna to sve pa da mi moze napraviti...?

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Bar
« Odgovori #3 : 14 Studeni, 2007, 20:18:45 »
Mogu ga pitat, ali vjerojatno je vec radio na pezou. Javit ti i koliko bi ti naplatio to. Mozda ti da popust posto nisi bas blizu. Ali imas ovdje
http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?p=5114#5114
brojeve mobitele na koje se javlja pa ga nazovi i pitaj sve sto te zanima. Tako je najbolje.
Yamaha-Spy

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bar
« Odgovori #4 : 14 Studeni, 2007, 20:23:19 »
Mogu ga pitat, ali vjerojatno je vec radio na pezou. Javit ti i koliko bi ti naplatio to. Mozda ti da popust posto nisi bas blizu. Ali imas ovdje
http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?p=5114#5114
brojeve mobitele na koje se javlja pa ga nazovi i pitaj sve sto te zanima. Tako je najbolje.
Ok hvala pajdo....jel ga tebi napravio? imas li mozda njegov msn?

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Bar
« Odgovori #5 : 14 Studeni, 2007, 20:28:48 »
Nemam njegov msn. Radio je jednom drugom onda je taj lik prodo yamahu spy i ostao mu je bar. Pa je bar prodao meni. Ali radio ga je waynder. Treba ga samo pofarbat u crno opet. Slikam ga sutra pa cete vidjet.
Yamaha-Spy

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Yamaha-Spy


Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Bar
« Odgovori #8 : 15 Studeni, 2007, 18:09:38 »
Evo danas sam kupio sprej za željezo. Ovo je prvi sloj, ali mislim da sam malo pre rano isao slikat veliki je odsjaj, jos je mokro. Ali svida mi se.
Yamaha-Spy

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Bar
« Odgovori #9 : 06 Prosinac, 2007, 22:13:33 »
e znas koji cirkus imam sa tvojim baromza peugeot =)

al brijem da ce biti jedan od boljih..fakat mi zao kaj se tolko ceka al sranje je... trudim se jebeno da izvedem sve tako da ti ostanu svi zmigavci da ne moras plastike rezat i ono najvaznije da ga tebi bude čim lakše namontirati... jer največe je sranje bar naštelati da sve stoji ravno...


još jednom se ispričavam zbog tolko kašnjenja... al dobiš kao "odštetu" neke sitnice u paketu besplatno =P

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bar
« Odgovori #10 : 22 Prosinac, 2007, 19:49:30 »
e znas koji cirkus imam sa tvojim baromza peugeot =)

al brijem da ce biti jedan od boljih..fakat mi zao kaj se tolko ceka al sranje je... trudim se jebeno da izvedem sve tako da ti ostanu svi zmigavci da ne moras plastike rezat i ono najvaznije da ga tebi bude čim lakše namontirati... jer največe je sranje bar naštelati da sve stoji ravno...


još jednom se ispričavam zbog tolko kašnjenja... al dobiš kao "odštetu" neke sitnice u paketu besplatno =P
Ok sve je to u redu,nema veze....nego me zanima jesi li pri kraju?