Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kuckanje u masini  (Posjeta: 1103 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Kuckanje u masini
« : 07 Travanj, 2019, 19:20:49 »
Lose je krenula godina pezama pa je ocito na red i moj dosao, cuje mu se kuckanje u masini kakvo do sad nije imao, zvuk je kao da mi na deklo neko baca kamencice, prvo sam mislio da je do variomata (stage 6) jer je navodna ta marka  :toothy3: ali nije do njega cijeli prijenos sam skinuo i detaljno sve provjerio i sve je u redu, onda sam zavezao bocnu nogaru pregledao plocice kocnica i te stvari koje se mogu klimat i radit zvukove ali bezuspjesno, kad je hladan se slabije cuje, a kad se ugrije vec se fino cuje. Getriba takodjer nije jer sam se spustao par puta ugasenog te se nista nije culo. Imam nadu da je samo igličasti koji nije veliki trošak, pa zamoljavam od vas iskusnijih ako netko prepoznaje po zvuku sto bi moglo biti ili neke indicije posto nemam iskustva puno sa zvukovima iglicastih, lezaja itd.. te ih ja sam neprepoznajem jer ipak francuz ne krepava cesto  :icon_tongue:

Zvuk na koji mislim se cisto cuje na 39. i 40. sekundi


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2019, 19:56:37 »
Slabo se to cuje, ali vec si dosao pred gotov cin. Jesi probao rukom cimati radilicu pa kad dodje GMT i DMT jel se cuje jasno klepetanje i luftirajka lezaja?

Obicno iglicasti lezaj dobije po pici pa se tako cuje.


PS nadam se da ces biti fer i korektan pa nas izvjestiti o sudbini masine, jer je peza vertikala najcenzuriranija masina ikada, ko da citam srpske novine.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #2 : 07 Travanj, 2019, 22:06:39 »
skinuo sve jer ipak nisam mogao ne razmisljat o tom, iglicasti malossi koji sam stavio prije manje od pola mjeseca  radi reda da ipak malo vise izdrzi masina se sav raspao, nazalost zaboravio slikati, a radilica nema trunke lufta sa svojih 50 000 sto me iznenadilo a ocekivao sam havariju i pripremio se trazit euro 1 blokove, vratio sam serijski iglicasti koji je jos u odlicnom stanju pa valjda bude izdrzao do sljedece narudbe na sa

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #3 : 07 Travanj, 2019, 22:11:30 »
Steta sto nisi slikao a pola sata iza tebe sam izvapio svoje klicanje.

Sad ce netko popljuvat malossijev iglicasti, a nemamo niti sliku toga sto se pljuje.

Dobro je to sve, udaraj dalje.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #4 : 07 Travanj, 2019, 22:19:43 »
Pa za malossiev iglicasti nisam iskreno ocekivao da ce tako brzo otici, nebi ga sad pljuvao posto vidim da ih puno koriste i na midraceu pa pretpostavljam da je ovo bila neka tvornicka greska.

Slikao nisam dok sam rastavljao al evo jedna ako nista polu sastavljena peza  :icon_tongue:

« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2019, 21:04:18 Lezz22 »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #5 : 07 Travanj, 2019, 22:30:31 »
Ajde dobro je, pisem u blokic da je sahranjen malossi iglicasti prije vremena :P
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Lezz22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Kuckanje u masini
« Odgovori #6 : 07 Travanj, 2019, 22:39:53 »
mozes usput i za usis od stage 6 koji je tesko smece, da ti pomognem popunit teku  :laughing7: