Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn  (Posjeta: 1312 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« : 16 Svibanj, 2017, 09:38:48 »
Pozdrav moze pomoc oko odluke.

Za novu sezonu trebaju mi nove gume na X8 200, ali neke koje ce i zimi koliko toliko pruziti OK grip.

ova tri modela su mi trenutno dostupna i osobno mislim da bi favorit mogao biti Michelin CITY GRIP.

120/70-14 i 130/70-12 SET - Michelin city grip P/Z, Dunlop EVO 21/22 P/Z

ILI kombinacija prednje zadnje

120/70-14 - Continental Conti Twist

130-70-12 - Bridgestone Battlax SC

???
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2017, 09:48:02 »
Kupi koje god samo nemoj city grip,kak bi Corector rekao to je jedna đubretarska guma,čim malo ostari dobra je jedino za se ubit,još kad vidim na zadnjoj da nije obla nego ima "ćošak" dođe mi muka,tu gumu je dizajnirao debil


Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« Odgovori #2 : 16 Svibanj, 2017, 09:56:48 »
Dobro, dok je nova, cinila mi se odlicna. Nisam je imao na duze vrijeme.

Meni se jos najvise svidja kombinacija continental i bridgestone.  :dontknow:

A pirelli je isto losa guma, ili su to govorili za dunlop?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« Odgovori #3 : 16 Svibanj, 2017, 10:01:36 »
Pirelli je lošija jedino po kiši i po hladnom

Moj izbor bi bio battlax jer drži brutalno


Btw već imaš veliku temu o gumama trebao si tam postat

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« Odgovori #4 : 16 Svibanj, 2017, 12:17:09 »
KAKVO JE TO NEUPOTREBLJIVO ĐUBRE OD GUME NA NEXUSU, MICHELIN CITY GRIP :ludlud: A prvo sam je nanjusio na 50icama, nakon sto sam izvozio par skutera s njima.

Znaci kupim je za osobu koja se vozi normalno i ta osoba mi kuka i pita se koji sam to k**ra* stavio na skuter.  :cigle: :cigle:

A sad da ja iznesem svoje dojmove koje sam imao vec i prije.  Znaci vozim se po gradu s Nexusom i gumama SITI GRIP, i jebeni kamion bolje skrece u zavoje od tog govneta koje uopce nije oblo, nego je kao auto guma.
Dalje, vozis se po otvorenoj cesti, i bolje bih skretao s autom da otvorim vrata i objesim se na njih (dok je volan zablokiran) nego s tim djubretarskim smetlistem od gume.
I kad smo isli na more po magistrali, jebeni nexus ide skoro duplo ispod ogranicenja u zavoje, mi ga s 50ccm sisamo sa vanjske strane ko R-ovi, i onda probas tog Nexusa sa siti gripom i useres se kao da je nesto pokvareno (a zapravo jest, siti grip).


E daaaaaa, prije nego sto zavrsim s ovim teskim sranjem, pa neki dan sam jasio MT03 sa gumama CITI GRIP koje dolaze serijski (3tkm), znaci djubre klize klizeeeee,i normalno nije obla nego je vise kockasta i normalno da mi je pokvarilo dojam u voznji jer je osjecaj za voizit iskrivljen.
Sto se tice continentala vidi jel ima vise tih modela od Twista jer onaj bazni model je onako - prosjecan, a onaj sport i race su za preporuku.



Generalno uzmi bilo sta drugo (cini mi se da imas Pirelli evo u paru ili Scootsmart) s tim da moras precizirat kako se vozis!
Taj siti grip je No1 na djubretarskoj ljestvici, a onda slijedi onaj vaslji GT301 model koji je dobar do jednom, ali dovoljno je samo jednom nek podmuklo oklizne i ode glava, jedino sam na tom govnetu i trebao izginut 2x na 2 razlicita skutera. Dok sa ispucalim gumama sa strane i kamenim povrsinama nemam problema jer barem znam s cim imam posla.
« Zadnja izmjena: 16 Svibanj, 2017, 12:22:09 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: 3x Modela guma za Piaggio X8 200 do 600kn
« Odgovori #5 : 16 Svibanj, 2017, 20:49:56 »
nekako se i mislim uzeti pirelli jer dolaze u paru, vozim se onako.. ostro i volim voziti brze kao vjr i vecina nas. najbitnije mi je da mi nece u zavojima proklizati iako nisam na rubu.

mislim da ce biti pirelli. iako bi se odlucio za metzler najradije ali nedam 500kn za jednu gumu.


Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34