Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sr 150 kocioni i ispuh?  (Posjeta: 997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zary96

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Aprilia sr 150
Sr 150 kocioni i ispuh?
« : 26 Veljača, 2017, 13:24:49 »
Pozdrav novi sam na forumu pa neznam dali sam pogodio temu
Imam apriliu sr 150 2001 pa me zanima dali na sr-a zadnji kocioni sistem pase samo od sp-a 180 ili pase i od sr 50 ditech stariji model jer nebi htio da mi felge budu razlicitog izgleda?
I zanima me koja je razlika izmedu sr-ovog auspuha sa katalizatorom i sp-ovog bez katalizatora..sto se dobije sa sp-ovim auspuhom...unaprijed hvala :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Sr 150 kocioni i ispuh?
« Odgovori #1 : 26 Veljača, 2017, 14:32:41 »
Od diteka ne pase, ne pase ni sa jednog drugog osim sp180 i dragster 180.  Auspuh bez katalizatora je otvoreniji, dim izlazi odmah iz spulje ne prolazi kroz katalizator.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Toni46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: AGV K3-SV
  • MojSetup: Malossi 172cc, Dellorto PHBL 25
  • MojSpuh: OEM
Odg: Sr 150 kocioni i ispuh?
« Odgovori #2 : 26 Veljača, 2017, 19:18:00 »
samo od sp-a, sta fali felgi od spa, lijepa je.. a i sa auspuhom bez katalizatora skuter ide bolje
:aprilia:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Sr 150 kocioni i ispuh?
« Odgovori #3 : 26 Veljača, 2017, 21:54:47 »
I zanima me koja je razlika izmedu sr-ovog auspuha sa katalizatorom i sp-ovog bez katalizatora..sto se dobije sa sp-ovim auspuhom...unaprijed hvala :icon_thumright:

1. sr spuh sa katalizatorom i spov spuh sa katalizatorom nisu isti, srov spuh ima 1/3 grane zatvoreniju nego spov spuh(bio on sa katal. il ne), to se najbolje vidi kod donjeg sarafa nosaca di se kaci na blok
2. imao spov spuh katalizator il ne, isti k.... oba trze pol grama do gram lakse role nego original sr spuh
3. na serijskom spuhu nemoj vaditi katalizator jer neces nist dobiti osim jos ruznijeg zvuka
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2017, 22:19:07 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline zary96

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Aprilia sr 150
Odg: Sr 150 kocioni i ispuh?
« Odgovori #4 : 26 Veljača, 2017, 23:34:55 »
I zanima me koja je razlika izmedu sr-ovog auspuha sa katalizatorom i sp-ovog bez katalizatora..sto se dobije sa sp-ovim auspuhom...unaprijed hvala :icon_thumright:

1. sr spuh sa katalizatorom i spov spuh sa katalizatorom nisu isti, srov spuh ima 1/3 grane zatvoreniju nego spov spuh(bio on sa katal. il ne), to se najbolje vidi kod donjeg sarafa nosaca di se kaci na blok
2. imao spov spuh katalizator il ne, isti k.... oba trze pol grama do gram lakse role nego original sr spuh
3. na serijskom spuhu nemoj vaditi katalizator jer neces nist dobiti osim jos ruznijeg zvuka


ako mi mozes samo pojasniti zasto treba preci na pola-gram lakse role sa sp-ovim auspuhom nego ostati na tvornicom tezinom rola bio bi zahvalan jer se ne razumijem bas najbolje u to  :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Sr 150 kocioni i ispuh?
« Odgovori #5 : 01 Ožujak, 2017, 11:22:40 »
ukratko otvoreni spuh, trazi nesto vece okretaje

da se razumijemo, tvornicke role su 13,5g, a ne 12,5 kako misli pola interneta
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...