Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG mc3 - pomoc oko odabira ostalih djelova za usklađivanje sa zx auspuhom  (Posjeta: 3233 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Piaggio ima dobar prijenos i ne trebaju mu tvrdi federi za spuh tipa tt/zx/r koji ima dosta momenta i širok powerband,čak sam i sa mhr replicom imao dobar start s najmekšim malossi crnim federima,s tt-om i tim federima poleti i sa dvoje ljudi od 80 kila

A ovi wannabe trkači koji forsiraju pretvrde federe si zabrijavaju i pale kuplung i zvono,dok njima spoji ja sam na startu dvije dužine skutera ispred

Offline Rockyy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg mc3
Znaci onda da ne stavljam centralni feder nego samo tolice i federice te da uzmem vecu diznu a ovo za skidanje limica jel to sigurno msm da mi ne rikne karburator a i cemu uopce sluzi to da se skine limic?

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Diznu ostavi 64 tj pogledaj koja jee.
Aa limic sluzi da manje zraka u karb dolazi logicno
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Nez za vas ali meni runner odlicno krece sa leovince crvenim oprugicama,krece negdje na 4500 obrtaja nit kilavi dok krece nit ista cim dodam gas potegne tj uhvati zvono
Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Rockyy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg mc3
znaci ovako prvo sam stavio samo auspuh bez rolica i federa jer nisam imo pistolj i motor je sve normalno radio al bome trebalou je neko vrime da uvati gas jer su mu valjda orginalne rolice bile pre teske... I odnesem ja u mehanicara rolice 4.8g i zelene federe (poslali su mi zelene jer nisu imali bile a kao to je sve isto...) nakon 3 sata zove me mehanicar da je sve sredio al kao da te rolice nije stavljo jer su lose kinske (a narucio sam mallosi al su i to krivo poslali...) i uglavnom govori mi on kako je sam na tokarski stroj smanjio prginalne rolice (nez na koliko grama) jer su bile u dobro stanju... I dodjem ja po mozor upali i vidim ide dobro na nekih 8-9000 okretaja i gas brzo vata al mi je sad problem kad idem npr na uzbrdicu i uvat zalet ide bez problema al alo stanem npr na uzbrdicu i onda idem krenit nema sanse i bas se cuje da se auspuh nije napuho jer nema normalan zvuk i tako se motor jedva krece ma nekih 4-5000 okretaja i kad dodjem na ravno bas se cuje auspuh pocne prdit nekih 3-4 sec i onda se vrati sve na normalno i odlicno ide na nekih 8-9000 okretaja i uglavnom sad me zanima kako to napravit da odma vata start pa da me dize i na zadnje ako treba samo da nemam tih problema vjv majistor nije stavio rolice na 4.8g a i ove zelene federe bi trebalo zaminit pa ugalvom mislio sam da stavim prave mallosi rolice 4.7g i crne federe pa me zanima ako neko zna jeli bi tad islo sve kako treba i dali da stavim centralni bili feder jer ga imam al ga nisam stavljo...

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
znaci ovako prvo sam stavio samo auspuh bez rolica i federa jer nisam imo pistolj i motor je sve normalno radio al bome trebalou je neko vrime da uvati gas jer su mu valjda orginalne rolice bile pre teske... I odnesem ja u mehanicara rolice 4.8g i zelene federe (poslali su mi zelene jer nisu imali bile a kao to je sve isto...) nakon 3 sata zove me mehanicar da je sve sredio al kao da te rolice nije stavljo jer su lose kinske (a narucio sam mallosi al su i to krivo poslali...) i uglavnom govori mi on kako je sam na tokarski stroj smanjio prginalne rolice (nez na koliko grama) jer su bile u dobro stanju... I dodjem ja po mozor upali i vidim ide dobro na nekih 8-9000 okretaja i gas brzo vata al mi je sad problem kad idem npr na uzbrdicu i uvat zalet ide bez problema al alo stanem npr na uzbrdicu i onda idem krenit nema sanse i bas se cuje da se auspuh nije napuho jer nema normalan zvuk i tako se motor jedva krece ma nekih 4-5000 okretaja i kad dodjem na ravno bas se cuje auspuh pocne prdit nekih 3-4 sec i onda se vrati sve na normalno i odlicno ide na nekih 8-9000 okretaja i uglavnom sad me zanima kako to napravit da odma vata start pa da me dize i na zadnje ako treba samo da nemam tih problema vjv majistor nije stavio rolice na 4.8g a i ove zelene federe bi trebalo zaminit pa ugalvom mislio sam da stavim prave mallosi rolice 4.7g i crne federe pa me zanima ako neko zna jeli bi tad islo sve kako treba i dali da stavim centralni bili feder jer ga imam al ga nisam stavljo...
Koji tutle od majstora sto ima mudorvat, a mislim ako su ti krivo poslali trebao si zvat jer je to njihova greska..
Ako nemas aftermarket vraio 4.8 rolice,crne federe na kvacilo i nista vise.
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
prvo mi molim te reci koi to ducan tak radi da da ti narucis jedno a oni salju drugo?
za mehanicara nemam komentara..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Rockyy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg mc3
Ma ndms uopce pricat o tim nakazama onda uglavnom da stavim crne federe i 4.8g role?

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Trubim to vec nekoliko postova prije..
4.8 rolice i crne malossi oprugice
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline Rockyy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg mc3
Aj stavit cu onda to pa cemo vidit...