Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner - Hebo Usis ?  (Posjeta: 1174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner - Hebo Usis ?
« : 04 Listopad, 2008, 21:41:46 »
ovako posto moram sebi uzimat i nove karbonske lamelice..tj kad vec uzimam sve da i to uzmem...mene zanima sljedece ..na SA stranici imaju polini usisne lalemlica dodju u paketu 2 para...jedne 0.30 druge 0.35 valjda....i kostaju oko 20 eura...posto sam malo gledo usis da kakav kupim...nesto mi se bas ne daje 45 eura za mhr usis ili stage 6...mene zanima kakav je hebo ovaj sto ima 28 eura....na SA stranici kataloski broj :No:HR7000301....i sta bi vi prije ..ostavili serijski usis i samo lamelice karbonske stavili ili stavili ovaj hebo na kojem vec dodju karbonske lamele....setup sport70 i yasuni r...karb ce bit 17.5 ili 19 ...kako ce se taj usis ponasat npr na karbu 17.5 ? a kako na 19? znam da je 19 bolje ali na SA stranici ima onaj malossi 19 phbg ali je igla w17 sto bi dovelo do vece potrosnje za oko litar ..mozda i vise ponekad....ako u hr gdje ima uzet iglu W7 za taj karb onda bi njega uzeo...znali neko gdje se ima uzet?
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #1 : 04 Listopad, 2008, 22:17:41 »
ja sam sa scooter attacka bio naručio polini usis i dobio sanjim u paketu 2 para lamelica 0,30 i 0,35

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #2 : 04 Listopad, 2008, 22:26:37 »
aha...a hocel ovaj usis drugi normalno radit na karbu 17.5 posto uz stage 6 usis pise da se stavlja ako je karb 19 ili vise..a kod mene jos neznam sta ce bit...17.5 ili 19.......i imal uopste potrebe za drugim usisom ? ili je i na moj setup serijski ok ..samo stavit lamelice karbonske ....
« Zadnja izmjena: 04 Listopad, 2008, 22:29:05 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2008, 23:56:52 »
ja imam doma ove stage6 one tassinari,predobra kvaliteta ovak,sad moram jos vidjet kakve su u praksi,mislim da su 350kn negdi...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #4 : 05 Listopad, 2008, 12:04:10 »
neznam kako u piagio al minarelli seriski usis se one pregrade odpile i po meni je isti onda ko malossi
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #5 : 05 Listopad, 2008, 12:13:57 »
a jel ima potrebe mjenjat usis uopste na 17.5 karbu ?? sa sportom i yasunijem...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #6 : 05 Listopad, 2008, 12:42:02 »
a jel ima potrebe mjenjat usis uopste na 17.5 karbu ?? sa sportom i yasunijem...

ne

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #7 : 05 Listopad, 2008, 12:55:41 »
znaci samo ako uzmem 19 karb ili veci onda bi bilo dobro promjenit i usis ? jel neko zna gdje ima za 19 karb malossi pakiranje(dellotro)da se kupi igla W7?posto mi alfa rece da dodje na tom karbu w17 igla koja je veoma tnaka  i da ce trosit litar ,mozda i vise ...i da probam nac W7 iglu za taj karb...ako neko zna gdje se ima kupit?
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner - Hebo Usis ?
« Odgovori #8 : 05 Listopad, 2008, 14:33:44 »
W16 je u malossi pakiranju