Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: E j**** TI DRZAVU  (Posjeta: 17902 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #20 : 16 Veljača, 2016, 16:09:10 »
Normalno da se vani rinta ko konj,toga sam svjestan i ne bojim se posla ak je plačen,dosta sam se u životu provodio i zajebavao tak da nije problem,bolje mi je otić u kanadu jer mi se hrvatska gadi.
Ko se nije spreman odreć zajebancije nek nejde nikam.

Offline musa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • skuter novak, više voli mijenjač
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Runner vx 125
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSetup: ------std
  • MojSpuh: ------std
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #21 : 16 Veljača, 2016, 17:22:22 »
Zato sam  ja odlučio postati pomorac, završio sam srednju školu za Nautičara, sada studiram druga godina isto tu u gradu đe sam srednju završio, ide dobro za sada, planiram odraditi kadeturu i onda lagano napredovati, naravno treba to sve izdržati pa ćemo vidjeti oću li sve to moći to podnijeti...

Jer nema smisla za male plaće raditi, ne možeš ništa postići u kratkom razdoblju... a uz to ima nas mnogo doma pa sam na neku ruku i prisiljen to ..  :icon_thumright:
-just drive by-

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #22 : 17 Veljača, 2016, 08:08:30 »
neznam ja za vas al ja iz ove prčije nebi nikad otišo, napustio rodno mjesto zbog par eura vise za koje bum se mucio ko isus a opet nis nebum napravio u zivotu, ili budem al tek nakon 20 godina. bar meni se ne isplati gradit zivot ispocetka. starci su se pobrinuli za krov nad glavom i to na tri mjesta, imam sve sto pozelim ( jer sam sin jedinac ) i mogu rec da mi je ok, nije super al dobro je..  i sad da ja idem nekud van za neznam kakvu placu u podstanare, bez auta skutera i brda alata i ostalog gvožđa, bez prijatelja, roditelja nekud u nepoznato. nemogu ja to..  prilagodio sam se ovim neuvjetima i tu i ostajem.

miha dodi u ZG, tu ces nac prije poso nego kod sebe.
tog mi nekako najteze ostavit iza sebe  :'(
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #23 : 17 Veljača, 2016, 10:02:59 »
neznam ja za vas al ja iz ove prčije nebi nikad otišo, napustio rodno mjesto zbog par eura vise za koje bum se mucio ko isus a opet nis nebum napravio u zivotu, ili budem al tek nakon 20 godina. bar meni se ne isplati gradit zivot ispocetka. starci su se pobrinuli za krov nad glavom i to na tri mjesta, imam sve sto pozelim ( jer sam sin jedinac ) i mogu rec da mi je ok, nije super al dobro je..  i sad da ja idem nekud van za neznam kakvu placu u podstanare, bez auta skutera i brda alata i ostalog gvožđa, bez prijatelja, roditelja nekud u nepoznato. nemogu ja to..  prilagodio sam se ovim neuvjetima i tu i ostajem.

miha dodi u ZG, tu ces nac prije poso nego kod sebe.
tog mi nekako najteze ostavit iza sebe  :'(


To i mene drzi ovamo...
Cvajo power..

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #24 : 17 Veljača, 2016, 10:15:06 »
rinta se po takvim poslovima ko gradjevina itd..
vecina mojih frendova je po vani..
jedan je tesar na gradjevini,istina spavaju po svakakvim stanovima,rade 12 sati ali placen mu stan i hrana i jos dobije 2400-2700 eura..plus to ako ne iskoristi godisnji dobije placeno i to i jos povrat poreza svapski..
kod nas je radil po terenu na losinju i pirpizdinama slicnim isti drek od posla i jos vise sati a za 4000kn i opet ga nije bilo doma.
tak da sad uz placu mora dobit jos 3500 eura za neiskoristen godisnji u 2014 i 2015. g.

drugi frend radi u austriji u tvornici namjestaja,placa 2 soma eura radi od pin do cet od 8 do 17 i u petak od 8 do 12 i toe to..

pa frend vec 12 godina zivi i radi u italiji,radi na odrzavanju zelenih povrsina i placa mu je 2300 plus jos kaj ovak u fusu odradi,oko 3 soma eura mjesecno..

nema kruha u ovoj drzavi,delas vise za drzavu i lopove nego za sebe
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #25 : 17 Veljača, 2016, 10:26:36 »
Sve stoji kaj veliš,normalno uvijek ima i bit će onih koji ne uspiju,znam ih i ja,kaj su otišli van kod rodbine "nać posao",a u biti su se otišli zajebavat pa ih je familija potjerala nazad,onaj ko si je utuvio u glavu da će radit,radit će i zaradit,samo velik je psihološki pritisak za uputit se preko bare u nepoznato,a nemaš tam nikoga,to i mene najviše muči i zato još važem.

A ovi kaj filozofiraju da tam nije bolje su mamine maze,takve sam susretao i u vojsci,sve veliki frajeri po pričama,a nakon 10 dana se pročulo da plaču ko plačipičke i hoće doma jer im je "teško"

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #26 : 17 Veljača, 2016, 10:32:45 »
i tu kod nas da radis 2 posla nema te od jutra do sutra pa nemas vremena ni za sebe a kamoli za familiju i prijatelje,a ne zaradis ni pol para ko negdi vani..radi se i vani al se bar plati,a ne tu kod nas kaj ljudi rade a po pola godine nisu placu dobili..poserem se na drzavu,politiku,domoljublje i bilo kakve takvo sranje..samo porezi svaki dan novi znaju izmislit..da idem van nebi se vratil nikad
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #27 : 17 Veljača, 2016, 10:36:30 »
poserem se na drzavu,politiku,domoljublje i bilo kakve takvo sranje..
Čitaš mi misli,samo da se sad ne jave rvati katolici  :laughing7:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #28 : 17 Veljača, 2016, 10:42:58 »
poserem se na drzavu,politiku,domoljublje i bilo kakve takvo sranje..
Čitaš mi misli,samo da se sad ne jave rvati katolici  :laughing7:
Nije drzava kriva,  zna se tko je
;D

Sent from my rajngla using kuhača

Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #29 : 17 Veljača, 2016, 10:50:53 »
poserem se na drzavu,politiku,domoljublje i bilo kakve takvo sranje..
Čitaš mi misli,samo da se sad ne jave rvati katolici  :laughing7:
Nije drzava kriva,  zna se tko je
;D

Sent from my rajngla using kuhača

oni koji ju vode,tak da dojde na isto..poserem se i na njih i na drzavu
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #30 : 17 Veljača, 2016, 10:54:40 »
 :headbang: dao bih momentalno otkaz u crvenom ducanu, samo da mogu sudjelovati u ovom povijesnom prinosenju zrtvi
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #31 : 17 Veljača, 2016, 10:59:29 »
Kak ih bacaju u kontejnere  :toothy12:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #32 : 17 Veljača, 2016, 11:01:37 »
Kak ih bacaju u kontejnere  :toothy12:
Ko suhi djelove od peze pred zgradom :)

Sent from my rajngla using kuhača

Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16893
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #33 : 17 Veljača, 2016, 15:03:48 »
Ja velim samo da su sve suhi zvonkec imarac zakuhali. Od provatizacije poreza pa do ne isplate placa. Od kad zvonkec trpal felge na taliju drzava nema za peljeski most.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #34 : 17 Veljača, 2016, 16:08:50 »
imam vani rodbine ni sam ne znam.. njemacka, svicarska, amerika, kanada, australija.. svi oni tamo kukaju (to su valjda ovdje naucili) , ali zive vise puta bolje od nas i koliko znam i pratim nitko nema u planu se vraćat (niti kome to pada na pamet) :confused5:

ja da si nisam zakomplicirao zivot kreditom, zenom, klincem, nebi cekao ni sekunde  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #35 : 17 Veljača, 2016, 16:31:47 »
imam vani rodbine ni sam ne znam.. njemacka, svicarska, amerika, kanada, australija.. svi oni tamo kukaju (to su valjda ovdje naucili) , ali zive vise puta bolje od nas i koliko znam i pratim nitko nema u planu se vraćat (niti kome to pada na pamet) :confused5:

ja da si nisam zakomplicirao zivot kreditom, zenom, klincem, nebi cekao ni sekunde  :redface:
i forumom
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16893
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #36 : 17 Veljača, 2016, 17:22:00 »
Posao kod nas je jako jako tesko naci jos k tome da je placen je nemoguce naci
oni koji nadu dobro placen posao ti potvrduju iznimku

nebitno fax ili bez, ekonomija je kod nas vec od 80ih razkomadana na komade,
pojavom 90ih lihvari su i dobili mjesto za gomilanje i mnozenje

ne moze ti biti toliko niski minimalac a da bi ti on dao kunu vise, jebe mu se kak ti zivis
a i sami mozete vidjeti da postoje hrpetina firmi koji driblaju radnike na minimalcu, sef si isplacuje 30 radnickih placa mjesecno
i firma je u kur*u, naravno da je kad ju plindra druga stvar je kaj kod nas u HR zakon o radu NAMJERNO nije dobro pisan
odnosno pisan je tako da minimalac ne pokriva minimalne troskove ( u njemackoj imas socijalni minimalac koji ti garantira da si s svakim poslom mozes pokrit hranu stan i troskove pa imas zakonsko propisan minimalac koji je veci od "mjesecne kosarice" kak to kod nas lijepo zovu)
dodatno k tome imas regulativu koja svakoj gmbh ili ti ga nase dd i doo firmi naplacuje dodatni porez i namet ako zaposljava za minimalac
s time se sprecava drustveno siromasenje odnosno se sprecava da trziste samostalno orone jer ljudi nemaju kaj za trosit.

kod nas sve propada jer su place nikakve troskovi visoki i da imas firmu problem su ti imputi kad normalni covjek nema slobodnog kapitala za trosenje jer radi za 300e

naravno nacionalni sport je dizanje poreza, prireza, trosarina, posebnih poreza, pogodovanje monopolizmu i sl.
ko ne vjeruje nek si pogleda koja je razlika kod nas izmedu neto i bruto place pa nek mi veli ko je glavni donator drzavi

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #37 : 17 Veljača, 2016, 19:39:23 »
Posao kod nas je jako jako tesko naci jos k tome da je placen je nemoguce naci
oni koji nadu dobro placen posao ti potvrduju iznimku

nebitno fax ili bez, ekonomija je kod nas vec od 80ih razkomadana na komade,
pojavom 90ih lihvari su i dobili mjesto za gomilanje i mnozenje

ne moze ti biti toliko niski minimalac a da bi ti on dao kunu vise, jebe mu se kak ti zivis
a i sami mozete vidjeti da postoje hrpetina firmi koji driblaju radnike na minimalcu, sef si isplacuje 30 radnickih placa mjesecno
i firma je u kur*u, naravno da je kad ju plindra druga stvar je kaj kod nas u HR zakon o radu NAMJERNO nije dobro pisan
odnosno pisan je tako da minimalac ne pokriva minimalne troskove ( u njemackoj imas socijalni minimalac koji ti garantira da si s svakim poslom mozes pokrit hranu stan i troskove pa imas zakonsko propisan minimalac koji je veci od "mjesecne kosarice" kak to kod nas lijepo zovu)
dodatno k tome imas regulativu koja svakoj gmbh ili ti ga nase dd i doo firmi naplacuje dodatni porez i namet ako zaposljava za minimalac
s time se sprecava drustveno siromasenje odnosno se sprecava da trziste samostalno orone jer ljudi nemaju kaj za trosit.

kod nas sve propada jer su place nikakve troskovi visoki i da imas firmu problem su ti imputi kad normalni covjek nema slobodnog kapitala za trosenje jer radi za 300e

naravno nacionalni sport je dizanje poreza, prireza, trosarina, posebnih poreza, pogodovanje monopolizmu i sl.
ko ne vjeruje nek si pogleda koja je razlika kod nas izmedu neto i bruto place pa nek mi veli ko je glavni donator drzavi


cuj nemoze mene niko tak malo platit kolko ja mogu malo radit...i to svaki sef zna a nikaj ne poduzima...

imam vani rodbine ni sam ne znam.. njemacka, svicarska, amerika, kanada, australija.. svi oni tamo kukaju (to su valjda ovdje naucili) , ali zive vise puta bolje od nas i koliko znam i pratim nitko nema u planu se vraćat (niti kome to pada na pamet) :confused5:

ja da si nisam zakomplicirao zivot kreditom, zenom, klincem, nebi cekao ni sekunde  :redface:
pa mozes ti otic radit al ko bude odrzavo zenu...ja mislim da je tu problem ili se varam?

a
Cvajo power..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #38 : 17 Veljača, 2016, 19:53:03 »
ja radim , zena radi ..stambeni kredit, djete , ovo ono.. ali guramo nekako..
ali da sam 7-8 godina "mladi" , nista me nebi drzalo da ostanem i zivim ko co`ek  :happy6:

Ps
..da idem isao bi vjerovatno negdje u aziju  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: E j**** TI DRZAVU
« Odgovori #39 : 17 Veljača, 2016, 20:06:30 »
Kod mene se prosle godine u ovo vrijeme otvoria natjecaj za vatrogasca, profesionalnog al u dobrovoljnom drustvu, iako ciljam na JVP, svejedno san se prijavia.

Dakle iman zavrsenu skolu za profesionalnog vatrogasca kao jedan od najboljih u godini sa pohvalom zapovjednika, čin časnika, specijalizaciju za disne aparate i disne organe i specijalizaciju za tehnicke intervencije, polozen ispit za AVD(automatski vanjski defibrilator), puno oblacenje u manje od 30 sekundi, na psihofizickom testu u profesionaloj postrojbi od 6 vjezbi 5 san ih ima 5 a jednu jedinu 4(cooperov test), pismeni test 100%, dobrovoljno se javlja za firecombat vjezbe te spustanja sa 3 i 5 kata, odradia preko 100 intervencija u 3 godine, uz to sve se bavim sportom, ne pijem, ne pusim, iman 22 godine. 97kg na 186cm visine. I uz sve to dobia nagradu za najboljeg vatrogasca godine. (ne hvalim se nego cu sad usporedit ko je bia samonm na natjecaju  :toothy12: )

Na natjecaj se prijavila jos jedna osoba. Covik, 55 godina, 175cm, 130kg, pivski trbuh, lik je na gajbi piva i kutiji ipo duvana dnevno, okorjeli alkoholicar, poznat ovde ko najveci lopov i lazov, skoro pa nepokretan, nesposoban. Nikad nista u vezi vatrogastva nema polozeno niti je polaga. Na istom od prije navedenom psihifizickom testu od 6 ocjena 4 jedinice i 2 dvojke(lik napravia 3 trbusnjaka a sklekove nije moga radit jer kad ispruzi ruke trbuh mu je vec na podu). Pismeni ispit boze sacuvaj.

Zovu me nakon tjedan dana, Ivane, nisi dobio posao.  :toothy12:  :toothy12:
I sta da vise kazem....
Stara ih oce dat u novine i tuzit ih, al sve mi se cini da mi ni to nece nista donit.
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2016, 20:12:00 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!