Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zlouporaba American kartice  (Posjeta: 7565 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6053
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #20 : 10 Veljača, 2016, 15:50:56 »
Zato uzmes u zabi ziro racun (visa electron) ne moze u minus i za svaku transakciju ju napunis i to odmah potrosis. Mislim da je 5kn naknada mjesecno za tu karticu.

Koja razlika u odnosu na ovo steeefovo rjesenje koje nema nikakvu naknadu?
Ne znam da li ima razlike i u cemu.. :dontknow:

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #21 : 10 Veljača, 2016, 16:20:50 »
za zabu nisam znao da imaju taj sistem, zadnji puta kad sam bio kod njih nisu imali prepaid kartice...

hypo ima, kao i pbz, te poštanska banka, jednokratna naknada za otvaranje u iznosu 50kn bez mjesečne naknade

uplati koliko te volja i troši dok imaš, kad nestane doplati... tako ja funkcioniram u pbz-u zadnjih 8-9 godina

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #22 : 10 Veljača, 2016, 16:57:34 »
Ja sam imao slucaj da sam ja zlouporabio karticu narucivao sve i svasta..nasli su me brzinom svijetlosti..na kraju sam morao platit 6000 u drzavni proracun,tuzio me PBZ jer aam im ostetio klijenta i dobio 2god uvjetne hahah

Tako da ako se potrude nace toga ko je streso pare
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #23 : 10 Veljača, 2016, 18:18:34 »
Ja sam imao slucaj da sam ja zlouporabio karticu narucivao sve i svasta..nasli su me brzinom svijetlosti..na kraju sam morao platit 6000 u drzavni proracun,tuzio me PBZ jer aam im ostetio klijenta i dobio 2god uvjetne hahah

Tako da ako se potrude nace toga ko je streso pare

prvi koji je priznao na forumu. svaka cast

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #24 : 10 Veljača, 2016, 19:18:47 »
Priznao ne priznao tak nekaj može napravit samo đubre od čovjeka,krast i trošit tuđe novce

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #25 : 10 Veljača, 2016, 19:27:25 »
Priznao ne priznao tak nekaj može napravit samo đubre od čovjeka,krast i trošit tuđe novce

Moze tko hoce ako hoce...fora je u tome sta sam ja nesvjesno trosio te pare..jer ugl sam kupio playstation 3 po prvi put..i tip je imao zapamcenu karticu u konzoli..i imas u PS "ducan" kamo mozes kupovat igrice..ja klikto..uff vidi djabe igrica,u i ova je djabe.. i tako iskliko..i samo dode murija na vrata..da sam svjesno radio nebi sigurno kupovao igrice..nego vec da mi se to radi narucio bi si kakav mhr team 2 xD jer sigurno nemam pametnija posla sa 24god nego ljudima peljesit kartice..jer sam ja uredno zaposlen i gospodinu vracam njegove pare (a mogo sam slat zalbe vrhovnom sudu i ne vracat nista )  :hello:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #26 : 10 Veljača, 2016, 19:46:01 »
Dobro to je druga stvar onda,još ak mu vraćaš pare ok,al iz tvojeg prvog posta sam zaključio da si lopov,jedino mi je bilo čudno da to tak priznaješ  ;D

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #27 : 10 Veljača, 2016, 19:50:09 »
Priznao ne priznao tak nekaj može napravit samo đubre od čovjeka,krast i trošit tuđe novce

Moze tko hoce ako hoce...fora je u tome sta sam ja nesvjesno trosio te pare..jer ugl sam kupio playstation 3 po prvi put..i tip je imao zapamcenu karticu u konzoli..i imas u PS "ducan" kamo mozes kupovat igrice..ja klikto..uff vidi djabe igrica,u i ova je djabe.. i tako iskliko..i samo dode murija na vrata..da sam svjesno radio nebi sigurno kupovao igrice..nego vec da mi se to radi narucio bi si kakav mhr team 2 xD jer sigurno nemam pametnija posla sa 24god nego ljudima peljesit kartice..jer sam ja uredno zaposlen i gospodinu vracam njegove pare (a mogo sam slat zalbe vrhovnom sudu i ne vracat nista )  :hello:

Po ovome sto si napisao si mogao ne placati nista.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #28 : 10 Veljača, 2016, 19:51:36 »
Ti kazem da sam lopov nakopo bi si 180 hahah ma da sam na forumu od 2008 i trgovo sa svim i svakim nikad prituzbe..
Ovako kazem decku bar da zna otprilike da ako je neko tako odero da ce ga vj nac..bar je tako u Ri..nesmijes na bicikli bit bez zmigavca i blokade..odmah te razjebu haha
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #29 : 10 Veljača, 2016, 19:53:08 »
Priznao ne priznao tak nekaj može napravit samo đubre od čovjeka,krast i trošit tuđe novce

Moze tko hoce ako hoce...fora je u tome sta sam ja nesvjesno trosio te pare..jer ugl sam kupio playstation 3 po prvi put..i tip je imao zapamcenu karticu u konzoli..i imas u PS "ducan" kamo mozes kupovat igrice..ja klikto..uff vidi djabe igrica,u i ova je djabe.. i tako iskliko..i samo dode murija na vrata..da sam svjesno radio nebi sigurno kupovao igrice..nego vec da mi se to radi narucio bi si kakav mhr team 2 xD jer sigurno nemam pametnija posla sa 24god nego ljudima peljesit kartice..jer sam ja uredno zaposlen i gospodinu vracam njegove pare (a mogo sam slat zalbe vrhovnom sudu i ne vracat nista )  :hello:

Po ovome sto si napisao si mogao ne placati nista.

Mogao sam,ali posteno vratio..ma da budimo realni negdje su zakoni tko ne zastiti svoje podatke moze se je...
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #30 : 10 Veljača, 2016, 19:56:32 »
Ti kazem da sam lopov nakopo bi si 180 hahah ma da sam na forumu od 2008 i trgovo sa svim i svakim nikad prituzbe..
Ovako kazem decku bar da zna otprilike da ako je neko tako odero da ce ga vj nac..bar je tako u Ri..nesmijes na bicikli bit bez zmigavca i blokade..odmah te razjebu haha

Sve stoji sto si napisao osim ovo za Rijeku i da moras biti legalan. Pa brate mili tu na forumu iz Rijeke ekipa nezna sto je vozacka i tablica na skuteru. Cast izuzecima. Nigdje nisam vidio vise skutera kaj nemogu proci tehnicki nego tamo.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #31 : 10 Veljača, 2016, 20:01:15 »
Nekad je tako bilo..kad je bila stara ekipa i kad su bili gro meetovi sta su decki iz zg osijeka slovenije i svud dolazili..sad od skutera sta imas su 4 5 nakarade slozene od djelova sa place koji se slikaju bez tablice u dvoristu haha..jedino ja nemam ni tablice ni vozacke..decki sa kojima se vozim npr Iwo_SRtuono , black-rox,NOX svi su legalni i jedini koji su ostali od starijih
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #32 : 10 Veljača, 2016, 21:16:27 »
kak vam se da imat te prepaid kartice i stalno razmisljat ima li na njoj love ili ne a ti sjedis negdje u bangladesu na kavi a na sip-u PM 59 bas spusten sa 500 eura na 200.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #33 : 10 Veljača, 2016, 21:43:26 »
moram priznat da u slucaju takvih online kupovina preko nekih kartica,
da bi se odlucio jedino na novu karticu, koja ne moze ici u minus, i onda bi ju filao po potrebi..
jednostavno sam preskeptican..

u biti, za sad mi je virman online opcija, a tek se razmisljam o paypalu kad vec imamo taj ebay  :redface:

Ja u svojoj banci (RBA) neki dan pitao za mogucnost neke dodatne kartice bas za tu namjenu (nafilat je online lovom i trosit po netu), al vele da nemaju tako nesto. A ne mogu imat 2 tekuca racuna kod njih. I onda mi je problem jer jednom godisnje si stavim lovu na racun (ne bas mali iznos), a ta VISA je vezana uz paypal i nije mi svejedno, iako, do sada niej bilo problema, ali ako ga bude, to ce bit katastrofa vecih razmjera
 :(



Zasto ne napravis drvizni racun pa na njega punis kako ti treba ?


Vidis, to je dobra ideja.
Al naravno, odma i novi problem....
Naime, jednom godisnje (kad istekne orocenje deviza u banci), dignem dio koji mi treba za tekucu godinu i promijenim ih u trenutno najpovoljnijoj mjenjacnici i sav iznos polozim na svoj tekuci koji sluzi samo za to (i da trosim te novce  ;D ). Kad bi otvorio i devizni racun u svojoj banci gdje imam tekuci (RBA), onda nebi kod dizanja love (koja je u drugoj banci) sve mijenjao u kune nego veci dio polozio u RBA na devizni. Al onda sam u problemu. Velika kolicina novaca bi bila na tom deviznom racunu, a ako bi za ebay kupovinu koristio postojeci kunski tekuci racun i prije kupovine pretvorio dio deviza u kune, zapravo bi radio duplu konverziju i popusio nesto para. Ipak, za moju sigurnost, i to bi bila bolja metoda nego trenutna (nije bas ugodno koristit placanje paypalom ma koliko on bio siguran ako je na kartici 50tak tisuca kuna)

Tako da mi je ova metoda prepaid kartice koju je steeef naveo idealna. Jedino, vidim da mojoj RBA treba oko 3 dana da proknjizi uplate/isplate, a meni se neda toliko cekat (interno u RBA, mogu sa racuna na racun prebacit online novce u sekundi)

ti imas problem jer imas love, ja nemam taj problem  :icon_biggrin:

sve u svemu, ja sam jednom bio u RBA i neces me tamo tako skoro vidjeti  :toothy3:
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2016, 21:45:47 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #34 : 10 Veljača, 2016, 22:06:59 »
Nekad je tako bilo..kad je bila stara ekipa i kad su bili gro meetovi sta su decki iz zg osijeka slovenije i svud dolazili..sad od skutera sta imas su 4 5 nakarade slozene od djelova sa place koji se slikaju bez tablice u dvoristu haha..jedino ja nemam ni tablice ni vozacke..decki sa kojima se vozim npr Iwo_SRtuono , black-rox,NOX svi su legalni i jedini koji su ostali od starijih

Pa ovaj zadnji meet koji je bio sa kojeg ima video. Mozda tri skuter/motora imaju tablice. Ja znam barem tu sa foruma troje ljudi bez vozacke i tablica od tamo. Opcenitno je tamo policija puno vise tolerantna na te stvari, inace bi pola foruma bilo pod blokadama.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Zlouporaba American kartice
« Odgovori #35 : 11 Veljača, 2016, 21:44:23 »
bas zato je dobra prepaid kartica da potrosom to kaj sam odredil za gluposti,a da imam neku kreditnu onda bi samo peglal bez brige i pameti hahaha
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)