Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sto za prvi skuter do 4000kn  (Posjeta: 19792 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #80 : 13 Ožujak, 2016, 21:44:17 »
ma nije žurba oko kupovine, to je uvijek lako a što se tiče da se za npr. 4000 ne može ništa dobrog kupiti pitanje je što je to "dobro" naravno se podrazumjeva da se nakon kupnje nešto mora uložiti da se može sigurno voziti, malo tko sve posloži i onda prodaje, ako ništa drugo onda tipa provjera zamjena filtera i sl. pa  na cestu

Offline morpheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #81 : 14 Ožujak, 2016, 10:29:44 »
Pozdrav ekipa! Evo da i ja iznesem svoje iskustvo oko nabavke skutera. Prije nekih godinu dana i ja sam zaključio da više nema smisla mučiti sebe, auto a i svoj džep sa ovim zagrebačkim gužvama, stoga sam odlučio nabaviti neki skuterčić od 50ccm prvenstveno za odlazak na posao, a i ostale svakodnevne aktivnosti. Isto su me mučile ove dileme (jeftino a dobro, što uzeti i sl.). Nakon zaključka do kojega ste svi došli, a to je da za 4000 kn teško da se može naći nešto povoljno, u pomoć je uskočio frend od kojega sam kupio NRG-a 2006.g za, pogađate, dobro iznad 4000kn. I nisam se pokajao!! Izvrstan motorček, strašno okretan i brz te praktičan u gradu (obzirom da sam u godinama kad mi je praktičnost najvažnija). U međuvremenu su apetiti malo porasli pa sam si nedavno nabavio malo jači motorček, a za ovaj nemam mjesta pa ga mislim uskoro dati na tržište. Imao sam sreće, jer znam povijest skutera (frend ga je kupio od susjeda, a ja od njega), tako da mi nije bilo žao dati nešto više para. Međutim, kako vidim ako ga mislim prodati morat ću ga dati debelo ispod one cijene koju sam dao za njega, ali što je , tu je. Za dva nemam mjesta. Iskreno, da imam mjesta ostavio bih ga, jer je puno zgodniji za grad od ovog većeg koji sam nabavio. Ako sam ovim svojim iskustvom pomogao u dilemi oko nabavke super!!

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #82 : 14 Ožujak, 2016, 10:36:58 »
u biti uvijek je bilo da se može lakše kupiti nego prodati, mada nije pravilo

Offline morpheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #83 : 14 Ožujak, 2016, 11:45:08 »
Istina. Svi mi tražimo nešto da je jeftino, a da je bez greške. Teško ostvarivo.Jedino ako netko mora hitno prodati nešto što mu je dobro služilo i o čemu se brinuo. To se obično prodaje teška srca, ali što se mora, mora se, pa makar se dalo i ispod cijene. Žalosno, ali danas ako nešto hoćeš prodati, u veeelikoj većini slučajeva to moraš dati ispod cijene. Tako ću i ja svoga NRG-a ovih dana dati u oglas pa kako bude. http://forum.mojskuter.com/Smileys/Lots_O/sad3.gif

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #84 : 14 Ožujak, 2016, 13:13:23 »
Svi mi tražimo nešto da je jeftino, a da je bez greške
Ne svi,ja po tom pitanju nikad nisam imao takvo razmišljanje jer stojim čvrsto na zemlji,samo danas je veći problem kaj nekad i skupo platiš pa dobiješ g#vn%,nebitno o čemu se radi

Offline morpheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #85 : 14 Ožujak, 2016, 13:52:32 »
Istina

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #86 : 14 Ožujak, 2016, 14:42:55 »
jbt kaj bi bilo da ja pezu prodajem. Po meni cijenu nema , jer po godištu ne vrijedi a opet napucan je djelovima i trajat ce duže od 90% skutera u Zg-u
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Alfa166DA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Daruvar
Odg: Sto za prvi skuter do 4000kn
« Odgovori #87 : 14 Ožujak, 2016, 16:36:20 »
jbt kaj bi bilo da ja pezu prodajem. Po meni cijenu nema , jer po godištu ne vrijedi a opet napucan je djelovima i trajat ce duže od 90% skutera u Zg-u

uložene nove dijelove je teško vratiti a kod prodaje može biti samo plus t.j. klik da se proda kada dođe kupac, kao kod auta sa i bez alu felgi