Ostalo > Automobili

Honda Civic 1.6i 16

<< < (2/14) > >>

aragonY:
Jesu u planu kakve ljepse felge, detalji neki? (Ovi prednji gumeni blatobrani mi udaraju u oci ne mogu ti opisati koliko  :icon_biggrin: )
Po slikama izgleda ekstra ocuvano auto svaka cast onom ko ga je odrzavao dosad stvarno  :notworthy: nadam se da ces i ti nastaviti tradiciju. Cestitam na dobrom ulovu  :icon_thumright:

PS. Kako Boga ti tako ostavljas kljuceve u bravi vrata? Haha

Josip-98:
Mali go kart hh

Jurich:

--- Citat: aragonY - 09 Siječanj, 2016, 00:17:06 ---Jesu u planu kakve ljepse felge, detalji neki? (Ovi prednji gumeni blatobrani mi udaraju u oci ne mogu ti opisati koliko  :icon_biggrin: )
Po slikama izgleda ekstra ocuvano auto svaka cast onom ko ga je odrzavao dosad stvarno  :notworthy: nadam se da ces i ti nastaviti tradiciju. Cestitam na dobrom ulovu  :icon_thumright:

PS. Kako Boga ti tako ostavljas kljuceve u bravi vrata? Haha

--- Kraj citata ---

felge imam vec neke, stavljam ih kad budem prelazija na ljetnje gume.

a za blatobrane, vidi se da nisi bas u JDM svijetu  :icon_tongue:
u planu mi je nabaviti i zadnje. Oldschool  :frajer:

avr freak:
super je, ima neku kilometrazu ali se bas ne pozna barem po slikama :icon_thumright:

Kako je limarijski, to me vise zanima?

Jurich:

--- Citat: avr freak - 09 Siječanj, 2016, 09:20:27 ---super je, ima neku kilometrazu ali se bas ne pozna barem po slikama :icon_thumright:

Kako je limarijski, to me vise zanima?

--- Kraj citata ---

prva je boja na njemu tako da i nije nesto, dosta je izbliđena. Ima nekoliko sitnijih udubljenja i zadnji rubnjaci su krenili hrđat. Hrđa je površine 1cm x 1cm, ali u planu mi je to rjesiti sve u kompletu kad budem ima novaca.
Inače mana im je limarija tako da se za moju može reci da je u odličnom stanju (ipak ima 26 godina)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju