Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brisanje poruka  (Posjeta: 3967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
brisanje poruka
« : 30 Rujan, 2008, 23:33:29 »
dobro necu pitat koji $%$$% mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je #%#% da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu $%$%4 postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti $%$%$%$!!
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2008, 08:16:42 eladio »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #1 : 30 Rujan, 2008, 23:54:38 »
a stvarno jadno od njega ako je to ucinio..takvima nije mjesto ovdje

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #2 : 01 Listopad, 2008, 00:38:34 »
Ozbiljne optužbe... Ako je stvarno stavio osobnu korist ispred foruma onda se to mora pod hitno riješiti.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #3 : 01 Listopad, 2008, 00:50:00 »
cavlov!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #4 : 01 Listopad, 2008, 00:54:01 »
inkvizicija!!! al polijemo ga dizelom jer duze gori...!   :drunken_smilie:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #5 : 01 Listopad, 2008, 08:13:12 »
dobro necu pitat koji idiot mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je kreten da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu budalu postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti šamarčinu zalipia!!


cek , sumnjam da je tebe obrisao , a da je on postao...

prije mislim da je on poslao PM i zeli i da ti se drzis pravila i posaljes PM , da li te tako moze obrisati? ne moze..  :glasses9:


ipak dovoljno dobro ga poznajem , nikada se on nebi spustao na taj nivo, sumnjam

a tvoj "nivo" si pokazao sa svojim postom (kreten , budala, šamar, budala je i administrator)..  :angry7:

..nagadjam ... ako se varam, mozes tu normalno napisati i reci mi kako se je on stavio u prednost ispred tebe .. link na topic  :frajer:

i jos da ti nesto kazem..
do sad sam svima odgovarao na poruke i upite (valjda jer sam neozbiljan  :angry7: ), tebi ako odmah ne promjenis ton sumnjam da cu vise ikad na ista odgovoriti  :angry7:




 

« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2008, 08:23:41 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #6 : 01 Listopad, 2008, 09:09:31 »
Nakon 3900 postova vise ne znam napisati naslov koji je svima razumljiv  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
 :iamwithstupid:
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2008, 09:12:35 SlowRider »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #7 : 01 Listopad, 2008, 14:12:52 »
dobro necu pitat koji idiot mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je kreten da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu budalu postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti šamarčinu zalipia!!


cek , sumnjam da je tebe obrisao , a da je on postao...

prije mislim da je on poslao PM i zeli i da ti se drzis pravila i posaljes PM , da li te tako moze obrisati? ne moze..  :glasses9:


ipak dovoljno dobro ga poznajem , nikada se on nebi spustao na taj nivo, sumnjam

a tvoj "nivo" si pokazao sa svojim postom (kreten , budala, šamar, budala je i administrator)..  :angry7:

..nagadjam ... ako se varam, mozes tu normalno napisati i reci mi kako se je on stavio u prednost ispred tebe .. link na topic  :frajer:

i jos da ti nesto kazem..
do sad sam svima odgovarao na poruke i upite (valjda jer sam neozbiljan  :angry7: ), tebi ako odmah ne promjenis ton sumnjam da cu vise ikad na ista odgovoriti  :angry7:




 



http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=10354.0

ja san odma ispod momku odgovoria da iman,i dosa sutradan i vidia njegov post u kojen se on njemu obraca "procitaj pm",a mog posta nema,a pogleda san u prethodnin topicima o potraznji i prodaji,ima odgovora na forumu i nikome se ne brisu postovi,a meni su 2 nestala u 2 dana..jako cudno..nije zataskavanje?

ja bi mora slat pm,a on moze postat u topicu,a ja ne smin? ako ti ode ne vidis gresku,zalin te...


Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #8 : 01 Listopad, 2008, 14:54:38 »
..gle , ja tebe zalim sto tako komuniciras, ne treba ti to..
s njim , ako je on u pitanju, cu vidjet o cemu se radi...

ali koliko vidim on je napisao PM, ti nisi..

drugi put napisi PM i amen  :glasses9:


to sto se tice njegove poruke "procitaj PM"  ti dovoljno govori da se on ipak udostojio postivati pravila i poslao mu je PM , sto ti nisi.. zar ti je to bio problem?

iako - slazem se da nije trebao napisati "procitaj PM"  , taj dio nije bio korektan , bar se tako cini, stoga cu porazgovarat s njime..


Ps
od kako je benjamin vama "zagorcao" zivot , meni se cini da je svima olaksao zivot u smislu pretrazivanja.. ..mozda je malo "prestrog" , o tome se moze razgovarati, ali mislim da je svima jasno da je ovako bolje  ::)

« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2008, 15:25:09 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #9 : 01 Listopad, 2008, 15:33:12 »
Vecina toga je OK. Ali vecu glupost nisam vidio da se naslov teme mora oblikovati po zelji moderatora, i to samo jednog. U 90% slucajeva se izmjeni naslov. Sta su svi ovce ili je netko umisljen...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #10 : 01 Listopad, 2008, 16:26:11 »
eladio nemoj na duju.. dobar je momak... ja bi reagira 3x zesce nego on da je meni neko pobrisa postove i onda ide prodavat ono sta ja prodajen na isti nacin....


ima nesto i u mentalitetu  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #11 : 01 Listopad, 2008, 16:58:45 »
dobro necu pitat koji $%$$% mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je #%#% da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu $%$%4 postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti $%$%$%$!!

Aj ti malo razmisli kaj si ti sad napisao...to je jako jando od tebe...da si procitao pravila znao bida je  odgovaranje spamanje i sve slicno tome u rubrici kupnji i prodaji zabranjena iznimka kad tema nosi naslov PiP...za takve dogovore i to postoji PM...razmisli malo o tome...
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #12 : 01 Listopad, 2008, 17:03:32 »
I da napisao sam poruku procitaj PM jel je decko novi ak nisi zakljucio ima svega par postova i mozda nezna di se nalazi link na privatne poruke i  ne uocuje da mu drugi korisnici salju poruke...malo razmisli o svemu tome i tvojem postupanju..ponasam se prema svima isto..to kaj ti mislis da sam bas tebe dobio na pik to nije moj problem..ja ti mogu smao reci da nije tak nego je to radi takvih okolnosti se desilo...

A kaj se tice felge iskreno mi se jebe za nju..poklonit cu ju nekome prije nego ju prodam..ak ti je to tolki problem prodaj covijeku felgu..zivo mi se fucka...ja se ionako s njim nisam nista oko felge dogovorio..pitaj ga ak si tako znaitzeljan..meni felgam oze dalje trunuti doma kak je i ovih godinu dana kolko stojiu supi i skuplja prasinu..

tolko od mene..
Under construction...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #13 : 01 Listopad, 2008, 19:27:36 »
dobro necu pitat koji $%$$% mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je #%#% da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu $%$%4 postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti $%$%$%$!!

Aj ti malo razmisli kaj si ti sad napisao...to je jako jando od tebe...da si procitao pravila znao bida je  odgovaranje spamanje i sve slicno tome u rubrici kupnji i prodaji zabranjena iznimka kad tema nosi naslov PiP...za takve dogovore i to postoji PM...razmisli malo o tome...

sv srica sta san ja prvi na forumu odgovoria na topic,a ne na pm pa triba odma obrisat,pogledaj malo prehodne teme u ponudi i potraznji,sve je puno spamma i onda meni izbrises,diga si mi tlak uff..men ifelga lezi 4 godine i skuplja prasinu? sta sad?kakve to veze ima,mene iznerviralo sta san vidia da ti imas felgu i BAS TI  si izbrisa moj post i to je to..a sad moze lock..i ne to ubuduce rjesavat ovako

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #14 : 01 Listopad, 2008, 19:32:54 »
bit ce rata..  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #15 : 01 Listopad, 2008, 20:10:08 »
bit ce rata..  :toothy9:

ne kuri frku bezveze...nema nikakvog rata...ja sam sve fino i  kulturno objasnio...

samo ne dozvoljavam da me neko otpuzuje za nesto sto nije istina...i da onda ispada da zloupotrebljavam moderatorska prava

za mene je to gotova prica..

Under construction...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #16 : 01 Listopad, 2008, 21:00:17 »
ja nista ne prodajem ni ne kupujem jer nemam love al u zadnje vrime se non stop svi zalite,nije to do moderatora ni admina vec do vas,svi ste se razmazili,da je ovo na SS-u nemi pisnili a ode se jos i vridjaju i admin i moderatori...prvo vam nije pasalo ono,pa ovo...odlucite se,po meni je bolje i preglednije nego prije,a ako zelite da tako to i ostane morate se i vi trudit a ne samo mod i admin...mogu mislit kako mu je kad svaki dan mora prepravljat i brisat masu postova,a to se nebi dogadjalo da se minut odvoji na citanje pravila...pozdrav i do citanja
...........1...........8...........7...........

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #17 : 01 Listopad, 2008, 21:20:25 »
ja nista ne prodajem ni ne kupujem jer nemam love al u zadnje vrime se non stop svi zalite,nije to do moderatora ni admina vec do vas,svi ste se razmazili,da je ovo na SS-u nemi pisnili a ode se jos i vridjaju i admin i moderatori...prvo vam nije pasalo ono,pa ovo...odlucite se,po meni je bolje i preglednije nego prije,a ako zelite da tako to i ostane morate se i vi trudit a ne samo mod i admin...mogu mislit kako mu je kad svaki dan mora prepravljat i brisat masu postova,a to se nebi dogadjalo da se minut odvoji na citanje pravila...pozdrav i do citanja

tocno to i pokusavam reci , i vidim da ima i zadovoljnih  :icon_thumright:

mislim da je cilj postignut, mozda neki put malo strogo , neki put malo blago, ali dajte nam vremena da se uhodamo, i slobodno i dalje nas "ispravljajte" jer to radimo sve radi svih nas  :redface:

Vecina toga je OK. Ali vecu glupost nisam vidio da se naslov teme mora oblikovati po zelji moderatora, i to samo jednog. U 90% slucajeva se izmjeni naslov. Sta su svi ovce ili je netko umisljen...


tu se samo radi o perfekcionizmu i postivanju pravila tih nekoliko podforuma (podforumi tunning/styling/trznica imaju malo postrozeni rezim, ostali ne) :redface: ,
o toj strogoci (a neki put smo i mekani) se moze razgovarati..

cinjenica je da je sad bolje, i cinjenica je da moze biti i jos bolje, i idemo u tom smjeru, stoga dajte malo i podrske  :icon_thumright:


 

eladio nemoj na duju.. dobar je momak... ja bi reagira 3x zesce nego on da je meni neko pobrisa postove i onda ide prodavat ono sta ja prodajen na isti nacin....


ima nesto i u mentalitetu  :toothy9:

nema opravdanja , ako ga ja kao admin respektiram i cijenim kao clana i pokusavam mu uciniti da mu bude dobro ovdje i da bude zadovoljan, trazim makar malo bontona u komunikaciji samnom , inace od komunikacije nista  :redface:

bar do sad sam odgovorio na vecinu PMova i na svaki upit ovdje , mislim da ipak nisam zasluzio taj ton  :glasses2:

dobro necu pitat koji $%$$% mi briše poruke jer znan da je benjamin

momak je otvoria topic da kupuje zadnju felgu od vxra i ja sam napisa da je ja iman,cijenu i da ima u prethodnin topicima i slika!

al naravno,konkurira san jednon moderatoru jer on isto prodaje felgu i onda je on izbrisa moju poruku i stavia svoju!! a to je tako jadno i još kad san mu napisa da je #%#% da sta mi je izbrisa poruku bez pardona je i to izbrisa..

a još jadnije od administratora koji je takvu $%$%4 postavia za moderatora koji gleda osobne interese

sta dovoljno govori i o ozbiljnosti foruma

a ti benjamin da si mi bliže,takvu bi ti $%$%$%$!!

Aj ti malo razmisli kaj si ti sad napisao...to je jako jando od tebe...da si procitao pravila znao bida je  odgovaranje spamanje i sve slicno tome u rubrici kupnji i prodaji zabranjena iznimka kad tema nosi naslov PiP...za takve dogovore i to postoji PM...razmisli malo o tome...

sv srica sta san ja prvi na forumu odgovoria na topic,a ne na pm pa triba odma obrisat,pogledaj malo prehodne teme u ponudi i potraznji,sve je puno spamma i onda meni izbrises,diga si mi tlak uff..men ifelga lezi 4 godine i skuplja prasinu? sta sad?kakve to veze ima,mene iznerviralo sta san vidia da ti imas felgu i BAS TI  si izbrisa moj post i to je to..a sad moze lock..i ne to ubuduce rjesavat ovako

previse si opcinjen benjaminom, nema zavjere vec samo nezgodan splet okolnosti   :glasses9:

mislim da je tema spremna za lock  :glasses9:

« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2008, 22:29:30 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: brisanje poruka
« Odgovori #18 : 02 Listopad, 2008, 00:51:16 »
Tocno to..zalomilo se tak..fucka se meni za felgu ja se sam metnuo tu temu prije 3 tjedna nego ti u prodaju i post je propao i nisam opce bumpao jel sam zaboravio opce na to nije mi sila prodat ju...to kad se sjetim metnem..


To kaj velis da ima hrpu spama to se slazem..ali ja raidm sam dosta na tome da poboljsam forum i sma odrzavam te neke podforume i jednostavno ne stignem sve pratiti i svep rocitati koji mi zapne za oko i koji stignem procitati taj rjesavam..ja se trudim sto vise i sto korektnije odradsiti sovj poso..nisam niti placen niti traizm ikakve novce zaa taj poso...radim da drugim deckima cruama maldoj generaciji pomognem..jel znam kak je meni bilo u pocetku i koji problemi su se jalvjali..

Neki put sam namjerno strog odnosno malo prestrog..ali to s razlogom jel postizem zeljeni efekt...2 tjedna sam non stop brisao editirao upozorenja slao i navodio na greske kad mso uveli nova pravila za naslove tema..sad vise to nemoram tak puno raditi jel drugi decki kaj su aktivni na forumu su prokuzili zapamtili ioni dalje navode nove clanove na ispralvjanje pogreske..to je bio cilj i to je uspjelo..forum je puno pregledniji i sama trazilica radi sad kak treba upises zaljeni pojam i nades odgovor..kad neko metne temu pomoc u kojoj se radi kak metnuti auspuh javlja seproblem da u trazilici nemozas pronacodnosno nepregledno je za pronac zeljeno rjesenje...

tak da sve ovo kaj radimo radimo sa smislom..razradeno je dosta u detalje i svaki zahvat je opravdan na forumu i pokazuje rezultate..

tolko od mene...

LOCK
Under construction...