Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dobivanje braniteljskih stipendija-iskustva, komentari...  (Posjeta: 1505 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lucky_boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 SP
  • MojSetup: Trophy u planu...
  • MojSpuh: Leovince TT
Pozdrav! Dijete sam poginulog branitelja, sad cu zapocet 1. godinu faksa, posljednje 3 godine sam dobivao zupanijsku stipendiju. U ugovoru zupanijske je navedeno da mi je zupanija u roku 3 mjeseca po zavrsetku skolovanja duzna naci posao u struci, a ukoliko ga ne nadje te ja budem ta 3 mjeseca na birou(bez posla)- tu stipendiju nemoram vratiti. A ukoliko mi zupanija  nadje posao i ja ga odbijem te se zaposlim u drugoj zupaniji, duzan sam cijele novce vratiti koje sam dobio od zupanije. Mene sad zanima kako je to sa braniteljskom stipendijom. Naime, bila je braniteljska stipendija i proslih godina ali sam se ja odlucio za zupanijsku jer je bila veca. Kako je navedenu u ugovoru kod braniteljske stipendijem, koliki je iznos za studente, da li se mora vratiti ukoliko neznam sad ima neki razlog...
...::Bog ?e uvijek svakom dati, samo treba vjerovati::...

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Dobivanje braniteljskih stipendija-iskustva, komentari...
« Odgovori #1 : 20 Rujan, 2008, 02:02:31 »
1000 kn studenti,400 srednja skul.tak bilo prosle god.nemoras nis vratiti.
sam to išči i deri po parama :D

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Dobivanje braniteljskih stipendija-iskustva, komentari...
« Odgovori #2 : 20 Rujan, 2008, 02:48:17 »
ma goni ih u k**ra* nedaj svoje care  :icon_thumright:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Dobivanje braniteljskih stipendija-iskustva, komentari...
« Odgovori #3 : 20 Rujan, 2008, 10:15:04 »
1000 kn,ja neznam nikoga da je vratio lovu