Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sonic City 50ccm 4T- KIT NA 80CCM- POMOĆ  (Posjeta: 1804 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boris16

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doboj
  • Moj Skuter: Piaggio Sfera s50
  • Moja Kaciga: BLD 626
Sonic City 50ccm 4T- KIT NA 80CCM- POMOĆ
« : 05 Srpanj, 2015, 10:50:36 »
Pozdrav ekipa,
ovako uskoro mi dolazi jedan Sonic City 50ccm 4T , i sada bi htio ga pojačati na 70-80ccm, sad me zanima postupak kako ide, na šta treba paziti, gledao sam po netu da dođe nekih pet ˝karika˝ ili šta već, znam da su 2 karike a ovo troje ostalo ne znam. Radio sam već na 50ccm 2T motorima i to je više manje jednostavno. Lijep pozdrav i hvala  :notworthy:
Budi hrabra, zube stegni, raširi noge i na njega sedni. I dalje budi hrabra …dok sve u tebi gori, pa da vidiš curo…...
Kako se voze MOTORI!

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Sonic City 50ccm 4T- KIT NA 80CCM- POMOĆ
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2015, 13:08:40 »
Prilikom rastavljanja prati oznake na magnetu i na bregastoj,na bregsatoj imaju tri rupe,dvije manje i veca,veca treba da je vidljiva a dvije manje da se poravnaju sa ivicom glave,vidjeces kad rastavis nije problem a na magetu imaju dva slova F i T,kad je T nastimano na oznaku tad se one rupice na bregasoj treba na poklope. Tako rastavi a tako moras uzubit lanac i kad budes sastavio.
A karike,tacno ima 5 komada al tu su ti po jedna kompresiona i brisajuca i jedna uljna koja je iz tri djela.
Prvo stavis uljnu,znaci prvo ono nesto nalik na neku oprugu pa onda one dvije supertanke po jednu gore i dole i onda brisajucu koja crna i kompresionu koja je boje metala s tim da pazis da slova koja imaju na karikama budu okrenuta prema gore tj celu klipa.

Eto ti mali tutorijal :)


Edit
Zaboravih dodati,uljna je donja i deblja je ostale dvije,brisajuca u sredinu i kompresiona na vrh.
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2015, 13:10:18 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle