Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi BiH forum za skutere  (Posjeta: 8930 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #40 : 16 Rujan, 2008, 23:17:24 »
kureee ne mozes ovdje takve cijene stavljat postavi na market gdje se jave oni sto nemaju blage nista :D ovo makar znaju nekog iz hr pa pitaju vako nako :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #41 : 16 Rujan, 2008, 23:19:31 »
http://www.skuteri.com.ba/forum/topic.asp?TOPIC_ID=307
nadam se da nije skupo hehe  :laughing7: ako netko od vas sa foruma želi nešto po ti cijenama dogovorit ćemo se da bude i jeftinije  :icon_biggrin:  :headbang:
zaj#bo te acid hahaahahah

ovo mi je naj- gianelli Shot auspuh poliran (ne moze na 50ccm treba bit 70ccm), ne moze na 50 ahahahahahahhaahahahahha kralju
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #42 : 16 Rujan, 2008, 23:20:07 »
dobar biznis ali svinjarija teska nemojte biti gamad i tak prodavat pa nije fora.to sto decki neznaju nemorate ih opljackati.moje misljenje sasvim jadno bi bilo od vas da tak sta izvodite  :angry7:
a jbg neer i nas sve stalno pljacakju na sve strane :D od drzave,benzinski pa nadalje ...ako mene npr ne zali 95% svijeta...sto bi ja zalio neku manjinu npr od 1% koja ce kupit nesto od mene....:D ja stavljam cijene takve gdje mogu..sigurno nebi ovdje trazio za e5 50 eura ....trazim tamo gdje mogu....to nije pljackanje nego je jednostavno prodaja...nema se gdje nabavit nista od toga i ti jedini imas to nesto...naravno da cu radit takve stvari ha ja ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #43 : 16 Rujan, 2008, 23:23:07 »
dobar biznis ali svinjarija teska nemojte biti gamad i tak prodavat pa nije fora.to sto decki neznaju nemorate ih opljackati.moje misljenje sasvim jadno bi bilo od vas da tak sta izvodite  :angry7:
a jbg neer i nas sve stalno pljacakju na sve strane :D od drzave,benzinski pa nadalje ...ako mene npr ne zali 95% svijeta...sto bi ja zalio neku manjinu npr od 1% koja ce kupit nesto od mene....:D ja stavljam cijene takve gdje mogu..sigurno nebi ovdje trazio za e5 50 eura ....trazim tamo gdje mogu....to nije pljackanje nego je jednostavno prodaja...nema se gdje nabavit nista od toga i ti jedini imas to nesto...naravno da cu radit takve stvari ha ja ...
vec se premisljam mogao bi i ja biznis s vama sklopit..haha..kamione gljiva ,robert vozi !! :laughing7:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #44 : 16 Rujan, 2008, 23:25:38 »
kureee ne mozes ovdje takve cijene stavljat postavi na market gdje se jave oni sto nemaju blage nista :D ovo makar znaju nekog iz hr pa pitaju vako nako :D
de mi link
evo vam primjeri majstora bosanski
On je meni zamijenio osovinu na zadnjem tocku(100E),i kad je zavrsio motor mi je dotjerao drug od njega,i sad se cuje kad se vozi nesh pisti(ja mislim kao i mnogi ovdje da su lezajevi)a on kaze da masina nije na svom mjestu pa zato se to cuje(trazi 150KM)da to napravi,i otisao diftung na glavi motora(bar on tako kaze) i za to trazi 100KM.Najveci problem je sto je on jedini majstor u gradu,i jos nesto vazno za njega,ako ti je on pravio motor budi siguran da dolazis mu ponovo za najmanje 1 mjesec.

slazem se sa tobom kod mene je bio otiso jedan semering , akumulator,remen i falio jedan dio sto bude kod alnasera taj dio okrece i upali skuter tip mi uzeo 245km.Hajdi nema veze stvarno je skuter lijepo isao poslije nekih 100km poceo brujat ko prije kad su lezajevi otisli napravio je on to meni za 80 km , poslije nekih 200km ,klip se pregrijo i karika pukla klip isparala opet 75 km da napravi ipotjeram skuter kuci parkiram da upalim nece ni da cuje ko kad je klip otiso isto ja njemu motor napravi on meni nisam htjeo ni platit skuter kuci ofarbam malo sredim i prodam a ovo u vezi sa klipom bas mi je bio stavio novi sigurno je nasao neki kod sebe.A drug semering nov 8 km .nevozi njemu ima moj drug vuko u u gradacac nekom pa cu se raspitat i javim ti poz
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #45 : 16 Rujan, 2008, 23:28:11 »
http://www.skuteri.com.ba/forum/topic.asp?TOPIC_ID=307
nadam se da nije skupo hehe  :laughing7: ako netko od vas sa foruma želi nešto po ti cijenama dogovorit ćemo se da bude i jeftinije  :icon_biggrin:  :headbang:

već su te ˝provalili˝ :happy3:

ovaj potencijlan posao rossi-ja i roberta i bila ˝preprodaja˝ :happy3:

vidio neer idealan način zarađivanja pa se odmah pridružio (uz prethodno gunđanje) :happy3:
« Zadnja izmjena: 16 Rujan, 2008, 23:37:53 master_o_fight »
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #46 : 16 Rujan, 2008, 23:31:45 »
a jebiga acid me sj#bo a ja samo koristim povoljnu situaciju na tržištu hehe  :frajer:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #47 : 16 Rujan, 2008, 23:43:45 »
www.market.ba..odes tu kure registrujes se ...i stavis oglas..pise ti objavi oglas,,besplatan i stavis sve podatke...tu mozes prodat dosta dobro sve zivo..i dole napisi da saljes poduzecem ako je neko iz drugog grada...postarinu do 10km placas ti preko toga ide pola pola :D ..a nema biznis sa ovim sitnicama bi bio...samo takav :D za godinu nebi bio ferrari ali bi bio makar Cbr novi :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #48 : 16 Rujan, 2008, 23:49:46 »
www.market.ba..odes tu kure registrujes se ...i stavis oglas..pise ti objavi oglas,,besplatan i stavis sve podatke...tu mozes prodat dosta dobro sve zivo..i dole napisi da saljes poduzecem ako je neko iz drugog grada...postarinu do 10km placas ti preko toga ide pola pola :D ..a nema biznis sa ovim sitnicama bi bio...samo takav :D za godinu nebi bio ferrari ali bi bio makar Cbr novi :D
hvala
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline aCid

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP180, Piaggio Skipper 180
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #49 : 18 Rujan, 2008, 19:35:49 »
a nisam te sjebao zato sto imam nesto protiv tebe i to, daleko od toga ... nego mi je jednostavno zao momaka ... meni je isto tako bilo u sarajevu kad sam poceo friziranje aprilie sr ... ni dijelova ni znanja ... onda mi je tu u sarajevu jedan momak trophyja prodavao za 350 eura i tako to ... da nije bilo nekih momaka iz hrvatske ( konkretno NARXA i CHUPSYJA iz zagreba ) ja bi kupio tog trophyja 350 eura i kupio bih nardo auspuh za 400 eura, variomat za 200 eura i tako to ... znaci momci su me mogli zajebati i tako mi bubnuti cijene ili mi cak uzeti pare i nikada ne poslati dijelove ... ali nisu nego su mi max izasli u susret i poslali dijelove, iako ih nisam licno poznavao, samo preko svijetskutera foruma ... zato sam ja protiv toga, momcima treba pomoci koliko se moze ...
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2008, 19:37:58 aCid »
Cesta nije pista vec trkaca staza !
Ko drugom jamu kopa, trecom slajdra !

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #50 : 18 Rujan, 2008, 20:22:25 »
a nisam te sjebao zato sto imam nesto protiv tebe i to, daleko od toga ... nego mi je jednostavno zao momaka ... meni je isto tako bilo u sarajevu kad sam poceo friziranje aprilie sr ... ni dijelova ni znanja ... onda mi je tu u sarajevu jedan momak trophyja prodavao za 350 eura i tako to ... da nije bilo nekih momaka iz hrvatske ( konkretno NARXA i CHUPSYJA iz zagreba ) ja bi kupio tog trophyja 350 eura i kupio bih nardo auspuh za 400 eura, variomat za 200 eura i tako to ... znaci momci su me mogli zajebati i tako mi bubnuti cijene ili mi cak uzeti pare i nikada ne poslati dijelove ... ali nisu nego su mi max izasli u susret i poslali dijelove, iako ih nisam licno poznavao, samo preko svijetskutera foruma ... zato sam ja protiv toga, momcima treba pomoci koliko se moze ...

ovo vam je bosanski primjer postenosti...nadjete seljake najgore na skuteri.com.ba i ismijavate ovdje...pa eto radi usporedbe tarik filipovic je iz zenice momak tj iz bosne...i kako samo ismijava vase "hrvate" to je za nepovjerovat..svi kao nacitani ljudi a ne znaju dvije ciste sastavit...NHF ak se ko uvrijedio tj pronasao medju ovima..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #51 : 18 Rujan, 2008, 22:00:35 »
a nisam te sjebao zato sto imam nesto protiv tebe i to, daleko od toga ... nego mi je jednostavno zao momaka ... meni je isto tako bilo u sarajevu kad sam poceo friziranje aprilie sr ... ni dijelova ni znanja ... onda mi je tu u sarajevu jedan momak trophyja prodavao za 350 eura i tako to ... da nije bilo nekih momaka iz hrvatske ( konkretno NARXA i CHUPSYJA iz zagreba ) ja bi kupio tog trophyja 350 eura i kupio bih nardo auspuh za 400 eura, variomat za 200 eura i tako to ... znaci momci su me mogli zajebati i tako mi bubnuti cijene ili mi cak uzeti pare i nikada ne poslati dijelove ... ali nisu nego su mi max izasli u susret i poslali dijelove, iako ih nisam licno poznavao, samo preko svijetskutera foruma ... zato sam ja protiv toga, momcima treba pomoci koliko se moze ...
moje cijene jesu visoke al ne toliko i ima par djelova koji se isplati uzet... malo su iznad standarda
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #52 : 18 Rujan, 2008, 23:13:12 »
Je jesu malo više od previše al nije moje da ulazim u to..ti si toliko ponudio i aferim..inače meni je jeftinije da to stigne iz Zagreba i novo..

A još jedna stvar..naravno da u Bosni ima "šupaka" koji bih samo zahebali i zaradili..ma jok..meni je lik "majstor" uzimao 2 puta pare lafo za orginalni klip a znam samo da je jednom to zamijenio..iii...nisam bio učen ali neće više..Rekao sam sebi da ću sve sam i uz pomoć ovog foruma i HVALA VAM DEČKI...

Inače više ti pomogne nepoznat nego onaj koga poznaš..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #53 : 18 Rujan, 2008, 23:30:19 »
meni je ado iz odžaka majstor inače poznat tražio za polovni 17.5 400kn i moj seriski karburator, a dječku je prodo malossi sport rabljeni za 340Km i još dječko do svoj seriski kit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #54 : 18 Rujan, 2008, 23:39:08 »
meni je ado iz odžaka majstor inače poznat tražio za polovni 17.5 400kn i moj seriski karburator, a dječku je prodo malossi sport rabljeni za 340Km i još dječko do svoj seriski kit

Kažem ti..nije problem u tebi ti imaš svoj stav samo kako će to ko prihvatit al mi smo bosanci šugavi po tom pitanju prihvatanja stavova..i tačka što bih se reklo..vidiš ti on polovno 400kn a za koliko ti dođe nov ?

Pa više mi se isplati skupit novce nalit gorive u auto i pravac ZGB pa brate mili netreba mi pasoš..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #55 : 18 Rujan, 2008, 23:45:07 »
hahahaha........j#bote koje cjene tamo ...ode  i ja stavit oglas  :headbang:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #56 : 18 Rujan, 2008, 23:51:53 »
Nije mi jasno, pa u danasnje vrijeme je bar lako provjerit koliko koji dio kosta, ima hvala bogu pun k online shopova... Steta, al jebiga... Ja sam svakako za da netko zaradi ako nesto prodaje, zasto ne, al mislim da je osjecaj za mjeru Bozji dar. :icon_thumright:
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #57 : 18 Rujan, 2008, 23:54:17 »
hahahaha........j#bote koje cjene tamo ...ode  i ja stavit oglas  :headbang:
 :icon_tongue: :laughing7: nisam ja kriv ak se nekom cijena dopada a ne da ga oguza domaći majstor za još toliko neka kupi a i nemora kupit ja sam stavio mogu napisati  da tražim 4000kn auspuh hah to nije tuđa stvar
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #58 : 18 Rujan, 2008, 23:55:34 »
Nije mi jasno, pa u danasnje vrijeme je bar lako provjerit koliko koji dio kosta, ima hvala bogu pun k online shopova... Steta, al jebiga... Ja sam svakako za da netko zaradi ako nesto prodaje, zasto ne, al mislim da je osjecaj za mjeru Bozji dar. :icon_thumright:

Je u tome i jest problem..npr. ja sad mogu da vidim koliko košta neki KIT..i ako je on 900kn to je kod nas oko 300 KM i kad neko to lafo kupi u Zagrebu i donese do Tuzle traži dole oko 400 KM ili 1200 kn..ii sad mu lafo puno trebalo..al eto to se i može nekako preći al iima ih kad počnu tražit po 1500kn i tako to..e to ja mrzim.. :dontknow:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Novi BiH forum za skutere
« Odgovori #59 : 18 Rujan, 2008, 23:56:56 »
hahahaha........j#bote koje cjene tamo ...ode  i ja stavit oglas  :headbang:
  :icon_tongue: :laughing7: nisam ja kriv ak se nekom cijena dopada a ne da ga oguza domaći majstor za još toliko neka kupi a i nemora kupit ja sam stavio mogu napisati  da tražim 4000kn auspuh hah to nije tuđa stvar
tako je  :icon_thumright:
a j#bote svi ludi za gljivama tamo ,misle da ce ic 120 ak je stave .....haha.......oed nakupovat 10 komada dobijem neki popust i onda je tam prodajem po 50 marona

nije rossi ni lud kad se ljudi ne kuze ,jbg zas ne zaradit ak se moze  :icon_biggrin: